•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 291
   کد: 180717
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳
   معاون خدمات شهری شهرداری مشهد در بازدید از منطقه 10 مشهد خبر داد:

   بهره‎برداری از 2 پروژه فضای سبز تا آبان ماه سال جاری

   دو پروژه فضای سبز دیگر منطقه نیز شامل بزرگراه امام علی(ع) از خیابان رفیعی تا ابرار با مساحت بیش از یک هکتار و اعتبار بالغ بر یک میلیارد و 400 میلیون تومان، فضای سبز حاشیه بزرگراه آزادی با مساحت ۳ هکتار و اعتبار دو میلیارد و 700 میلیون تومان نیز، تا پایان اسفندماه به بهره‎برداری خواهند رسید.
   بهره‎برداری از 2 پروژه فضای سبز تا آبان ماه سال جاری

   معاون خدمات شهری شهرداری مشهد از بهره‎برداری از 2 پروژه فضای سبز تا آبان ماه سال جاری خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‏رسانی شهرداری مشهد، مهدی یعقوبی در این بازدید ضمن اشاره به پروژه‎های عمرانی و فضای سبز منطقه گفت: پروژه احداث پارک خطی حجاب ۸۵ با مساحت بیش از ۱.۴ هکتار، با اعتبار بالغ بر یک میلیارد و 500 میلیون تومان و پارک خطی حسابی حدفاصل خیابان اندیشه تا امام دوست با مساحت حدود یک هکتار و با مبلغ حدود یک‌ میلیارد تومان تا آبان ماه به بهره‏برداری خواهند رسید.
   وی تاکید کرد: دو پروژه فضای سبز دیگر منطقه نیز شامل بزرگراه امام علی(ع) از خیابان رفیعی تا ابرار با مساحت بیش از یک هکتار و اعتبار بالغ بر یک میلیارد و 400 میلیون تومان، فضای سبز حاشیه بزرگراه آزادی با مساحت ۳ هکتار و اعتبار دو میلیارد و 700 میلیون تومان نیز، تا پایان اسفندماه به بهره‎برداری خواهند رسید.
    

   تعداد بازدید: 291
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .