•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 211
   کد: 182417
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۶/۲۱

   آسفالت 15هزار متر مربع از معابر بولوار رضا در منطقه یک مشهد

   رضایتمندی شهروندان سرمایه و تکیه‌گاه برای شهرداری است و ما تلاش می‌کنیم تا با شناسایی بهتر نیازهای شهروندان و برنامه‌ریزی به موقع و صحیح برای رفع آن‌ها، احساس رضایت و رفاه آنان را افزایش دهیم.
   آسفالت 15هزار متر مربع از معابر بولوار رضا در منطقه یک مشهد

   شهردار منطقه یک مشهد از آسفالت 15 هزار مترمربع از معابر بولوار رضا با اعتبار 3 میلیارد و 850 میلیون ریالی خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‏رسانی شهرداری مشهد، جواد اصغری با تاکید بر اینکه تامین امنیت شهروندان هنگام عبور و مرور و ساماندهی وضعیت معابر یکی از مهم‏ترین وظایف شهرداری‏ها محسوب می‏شود، گفت: در این راستا عملیات بهسازی و روکش آسفالت برخی از معابر سطح منطقه با هدف افزایش حال رفاه شهروندان و مناسب‌سازی محیط شهری اجرایی شده است.
   وی ضمن اشاره به اجرای عملیات روکش آسفالت 15 هزار مترمربع از معابر بولوار رضا، حدفاصل تقاطع بعثت تا کوهسنگی با اعتبار 3 میلیارد و 850 میلیون ریال، افزود: متأسفانه نداشتن برنامه‌ریزی بعضی از اداره‌ها در اصول و زمان حفاری و بی‌توجهی در نظارت و رعایت نکردن اصول، علاوه بر ایجاد مشکل برای شهروندان، هزینه ترمیم و بهسازی را دو برابر می‌کند و موجب پایین آمدن کیفیت کار و نشست کردن نوارهای حفاری در درازمدت می‌شود.
   شهردار منطقه یک مشهد تصریح کرد: رضایتمندی شهروندان سرمایه و تکیه‌گاه برای شهرداری است و ما تلاش می‌کنیم تا با شناسایی بهتر نیازهای شهروندان و برنامه‌ریزی به موقع و صحیح برای رفع آن‌ها، احساس رضایت و رفاه آنان را افزایش دهیم.
    

   تعداد بازدید: 211
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 1
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .