•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 377
   کد: 184551
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
   مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی مشهد خبر داد:

   حضور خراسان رضوی در اکسپوی ۲۰۲۰ دبی

   اکسپو یک رویداد جهانی با گرایش اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی است که با انتخاب موضوعی در رابطه با چالش‌ها و دغدغه‌های جامعه بشری توسط میزبان آن، برگزار می‌شود.
   حضور خراسان رضوی در اکسپوی ۲۰۲۰ دبی

   مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی مشهد از حضور خراسان رضوی در اکسپوی ۲۰۲۰ دبی خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، سعید صیفی در نشست معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی و رییس شورای اسلامی شهر مشهد با رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های جمهوری اسلامی ایران برگزار شد، گفت: یکی از ابزارهای مهم برای رونق بخشیدن به اقتصاد در چشم‌انداز بلند مدت و انجام فعالیت‌های مؤثر برای ارتقای سطح اشتغال و ایجاد روابط بین‌المللی و تبادل فرهنگی ملت‌ها و جلب گردشگران، حضور در نمایشگاه‌های جهانی است.
   وی افزود: اکسپو یک رویداد جهانی با گرایش اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی است که با انتخاب موضوعی در رابطه با چالش‌ها و دغدغه‌های جامعه بشری توسط میزبان آن، برگزار می‌شود.
   مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی مشهد گفت: نزدیکی کشور ایران به چنین بازار بزرگی می‌تواند فرصتی استثنایی برای شکوفایی صادرات ما باشد و صنعتگران در زمینه‌های مختلف می‌توانند با برنامه‌ریزی صحیح سود فراوانی به دست آوردند.
   صیفی با بیان اینکه حضور در این رویداد جهانی با هدف معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری است، افزود: طبق آخرین آمار به دست آمده تاکنون کشورهای زیادی از جمله ایران جهت مشارکت اعلام آمادگی کرده‌ و فضایی به آن‌ها اختصاص داده شده است.
   مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی مشهد موضوع برگزاری اکسپوی ٢٠٢٠ دبی را موضوع پیوند افکار و ساخت آینده عنوان کرد و اذعان داشت: پیش‌بینی می‌شود در طول شش ماه برگزاری اکسپو حدود ۲۵ میلیون‌ نفر از آن بازدید خواهند کرد.
   صیفی در پایان تصریح کرد: نمایش توانمندی‌ها، تمدن، آداب و رسوم، رشد تبادلات اقتصادی و بین‌المللی، ایجاد رونق اقتصادی از طریق برقراری روابط تجاری جدید و بازارسازی برای کالاهای دارای مزیت نسبی کشور، از اهداف ما جهت حضور در اکسپو است.
   گفتنی است این رویداد از تاریخ ۲۹مهرماه ۱۳۹۹ تا ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ برپا خواهد شد که حدود ۲هفته از این تاریخ، به استان خراسان رضوی اختصاص خواهد یافت.
    

   تعداد بازدید: 377
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 1
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .