•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 295
   کد: 184574
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸

   اقدامات اجرایی منطقه 6 در جهت کاهش آلودگی هوا

   شهرداری منطقه 6 با انجام اقدامات متنوع در حوزه فضای سبز، ترافیک و حمل و نقل، فرهنگی و اجتماعی و... سعی دارد تا در کاهش آلودگی شهری کمک کننده باشد که در این خصوص طی صدور نامه ای به پیمانکاران مربوطه دستورات لازم صادر شد.
   اقدامات اجرایی منطقه 6 در جهت کاهش آلودگی هوا

   شهردار منطقه 6 مشهد با اشاره به اینکه آلودگی هوا یکی از مشکلات حیاتی جوامع بشری است که کشورهای پیشرفته و در حال پیشرفت با آن دست به گریبانند، گفت: یکی از مهم‌ترین معضلات زیست محیطی در زندگی شهرنشینی امروز که همواره کانون توجه مسئولان شهری و زیست محیطی بوده است، بحث آلودگی هوا است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حجت اله حیدری با عنوان مطلب بالا خاطرنشان کرد: آلودگی هوا یکی از معضلات اساسی است که حل آن بدون شک زمانبر بوده و با اقدامات تنها یک دستگاه قابل حل نیست و همکاری کلیه دستگاههای اجرایی لازم است.
   وی افزود: شهرداری منطقه 6 با انجام اقدامات متنوع در حوزه فضای سبز، ترافیک و حمل و نقل، فرهنگی و اجتماعی و... سعی دارد تا در کاهش آلودگی شهری کمک کننده باشد که در این خصوص طی صدور نامه ای به پیمانکاران مربوطه دستورات لازم صادر شد.
   حیدری از اقدامات انجام شده به این موارد اشاره کرد: عدم آتش زدن شاخ و برگ درختان، استفاده کارگران قسمت های مختلف شهرداری از ماسک، نظارت و اطلاع رسانی بر عدم روشن بودن غیرضروری اتوبوس ها در پایانه ها و جایگاه ها و کاهش فعالیت های بدنی و ورزشی در پارک ها و بوستان های سطح منطقه، جلوگیری از فعالیت های عمرانی نظیر تراش آسفالت و لکه گیری و هر فعالیتی که باعث تشدید آلودگی هوا شود.
    

   تعداد بازدید: 295
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .