•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 158
   کد: 186385
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸

   آغاز فاز دوم طرح محله ما در منطقه 10

   در سال 97 نیز در برنامه ریزی های اولیه طرح محله ما، محلات شاهد و رستگاری انتخاب شد که هم اکنون اجرای پروژه های پیشنهادی در حال پیگیری قرار دارد.
   آغاز فاز دوم طرح محله ما در منطقه 10

   شهردار منطقه 10 مشهد گفت: فاز دوم طرح محله ما در سال 98 با شناسایی 19 مکان در سطح منطقه آغاز شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، احمد حافظ با بیان این مطلب افزود: در این طرح با بررسی و نظر سنجی های صورت گرفته، اولویت بندی و تامین اعتبار، مشکلات عمرانی 10 محور این منطقه برطرف خواهد شد.
   وی هدف از انجام پروژه « محله ما» را فعالسازی حس مشارکت و تعلق اجتماعی در سطح محلات عنوان و اضافه کرد: در فاز اول این طرح در سال 98 محلات فرهنگیان، لشکر، رازی و ایثارگران مورد بازبینی قرار گرفت که با دریافت نظرات مردمی، اجرای عملیات های فنی و عمرانی در دست اقدام است.
   شهردار منطقه 10 یادآور شد: در سال 97 نیز در برنامه ریزی های اولیه طرح محله ما، محلات شاهد و رستگاری انتخاب شد که هم اکنون اجرای پروژه های پیشنهادی در حال پیگیری قرار دارد.
   حافظ ادامه داد: امید است با اجرای تعدادی از پروژه‌ ها در این طرح و درگیر ساختن شهروندان در فرآیند طراحی و اجرا بتوانیم علاوه بر دستیابی به افزایش مشارکت های مردمی در جهت ارتقا رضایتمندی شهروندان از مدیریت شهری گام برداریم.
    

   کلید واژه ها: منطقه 10 - محله ما - شهرداری مشهد -
   تعداد بازدید: 158
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .