•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 118
   کد: 187964
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲

   تجهیز و آمادگی منطقه 7 برای شروع فصل سرما

   با توجه به سردی و برودت هوا و به منظور مقابله با آفات فضای سبز عملیات یخ آب زمستانه از طریق آبیاری غرقابی در بوستان‌ها و سطح منطقه اجرا شد.
   تجهیز و آمادگی منطقه 7 برای شروع فصل سرما

   شهردار منطقه 7 از تجهیز و آمادگی اداره فضای سبز این منطقه برای شروع فصل سرما خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، کوروش باوندی با اعلام این مطلب خاطر نشان کرد: با توجه به شروع فصل سرما تجهیز وسایل و آمادگی تمام نیروها انجام شد.
   وی بیان کرد: این تجهیزات شامل ادوات زمستانی از جمله؛ 23 عدد اره موتوری، 17 عدد اره تلسکوپی، 168 عدد پارو، 13 عدد وانت است.
   باوندی از اجرای عملیات یخ آب زمستانه برای مقابله با آفت خاک افزود: با هدف مبارزه با کرم سفید ریشه و دیگر آفات موجود در راستای حفظ نباتات و به صورت غرقاب کردن خاک درختان و درختچه‌ها اجرای عملیات یخ آب زمستانه انجام شد.
   وی افزود: با توجه به سردی و برودت هوا و به منظور مقابله با آفات فضای سبز عملیات یخ آب زمستانه از طریق آبیاری غرقابی در بوستان‌ها و سطح منطقه اجرا شد.
   باوندی افزود: یکی از راه‌های مبارزه با آفات درختان انجام یخ‌آب زمستانه است؛ این اقدام زمانی تاثیرگذار است که سرمای هوا به زیر منفی 5 درجه رسیده و یخبندان کامل شود که اقدام به آبیاری درختان می‌شود.

    

   کلید واژه ها: تجهیز - آمادگی - شهرداری مشهد -
   تعداد بازدید: 118
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .