•  
   منبع خبر : 1006
   تعداد بازدید: 459
   کد: 38392
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۳/۰۱/۱۸
   در ایام نوروز صورت گرفت؛

   بهره‌مندی 30 هزار نفر از خدمات ایستگاه‌ بهارانه بوستان حجاب

   این ایستگاه‌ با 10 غرفه، با عناوین حجاب، جاذبه‌های گردشگری شهری مشهد، سلامت، سرگرمی در این ایام برپا شده است.
   بهره‌مندی 30 هزار نفر از خدمات ایستگاه‌ بهارانه بوستان حجاب

   شهردار منطقه 2 مشهد گفت: در نوروز امسال بیش از 30 هزار نفر میهمان ایستگاه‌های بهارانه بوستان حجاب بودند.
   به گزارش ستاد خبری استقبال از بهار 93، محمدرضا قلندر بیان کرد: ایستگاه بهارانه این منطقه در ایام عید، میزبان بیش از 30 هزار مخاطب و بازدید کننده بوده است.
   وی عنوان کرد: این ایستگاه‌ بهارانه صبح‌ها از ساعت 9:30 صبح تا 13و بعدازظهرها از ساعت 17 تا21:30 شب، از تاریخ 22 اسفند92 تا 13 فرودین ماه 93 در ورودی اصلی بوستان حجاب (تقاطع بولوار شهید موسوی قوچانی) دایر بوده است.
   قلندر ادامه داد: این ایستگاه‌ با 10 غرفه، با عناوین حجاب، جاذبه‌های گردشگری شهری مشهد، سلامت، سرگرمی در این ایام برپا شده است.
   وی اظهار کرد: در ایستگاه‌های بهارانه فردی به عنوان مشاور مذهبی، بانوان را به حجاب دعوت می‌کند و در بخش سلامت فردی به مشاوره طب سنتی و گیاهی می‌پردازد.
   شهردار منطقه 2 مشهد افزود: همچنین ایستگاه‌ بهارانه پارک حجاب با پخش تصاویر سه بعدی به جاذبه‌های گردشگری شهر مشهد پرداخته است.
   قلندر معرفی فرصت‌ها، المان‌ها و جاهای دیدنی منطقه‌، نمایش فرهنگ و آئین میزبانی، مهمان نوازی و طرز رفتار با زائر را می‌توان از دیگر غرفه‌های ایستگاه‌های بهارانه برشمرد.
   وی اضافه کرد: در غرفه کودکان این ایستگاه به برنامه‌های نقاشی و قصه خوانی با موضوع امام رضا، بازی‌های جسمی و فکری، آموزش سفاگری و صنایع دستی به آنان پرداخته شده است.
   شهردار منطقه 2 مشهد تصریح کرد: علاوه بر این‌ در غرفه‌های ایستگاه‌ بهارانه بوستان حجاب، شوراهای اجتماعی محلات با حضور خود به ارائه گزارش و عضوگیری پرداختند.
   وی خاطرنشان کرد: ایستگاه بهارانه منطقه 2 در بین مناطق شهری مشهد در ایام نوروز، بیشترین تعداد تور گردشگری را با 28 تور به خود اختصاص داده است.
   زهرا غلامی
    

   تعداد بازدید: 459
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .