•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 386
   کد: 197477
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۲/۲۷
   رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهد خبر داد؛

   پروژه‌های محله‌ما در محلات هدف بازآفرینی توسط دفاتر تسهیلگری اجرا خواهد شد

   رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شهری شورای شهر مشهد گفت: سازمان بازآفرینی به واسطه دفاتر توسعه محله خود در مناطق کم برخوردار، مسیری برای ورود به قلب مشکلات این مناطق شکل داده است که نقش مهمی در شناخت و رفع این مشکلات ایفا می‌کند.
   پروژه‌های محله‌ما در محلات هدف بازآفرینی توسط دفاتر تسهیلگری اجرا خواهد شد

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، رمضانعلی فیضی در آغاز عملیات اجرایی پروژه‌های مشارکتی و اجرایی دفاتر توسعه محله منطقه سه اظهار کرد: ۹ پروژه با محوریت مناسب سازی و بهسازی بافت محله بهمن پیاده رو انجام و یا درحال انجام است.
   وی افزود: خوشبختانه درکمیسیون فرهنگی قرار بر این شد که پروژه های اعتمادساز که تاکنون تحت عنوان محله ما در شورای اجتماعی محلات مدیریت می‌شد در محله هایی که دفاتر تسهیل گری دارند مسئولیت آن به سازمان بازآفرینی واگذار شود تا با وجود داده های این سازمان به راحتی به‌توان مشکلات و نواقص این بافت های شهری را پیدا و حل و فصل کرد.
   فیضی گفت: سازمان باز آفرینی به واسطه دفاتر و اطلاعاتی که از مناطق کم برخوردار دارد تسلط خوبی بر وضعیت اجتماعی و فرهنگی این مناطق دارد، و این پروژه ها از آن قبیل پروژه‌هایی است که نقطه عظیمت دفاتر تسهیل گری به قلب جامعه کم برخوردار شهری است و امیدواریم این چنین پروژه هایی که منتج به تغییر سیمای شهری و اجتماعی مناطق کم برخوردار شهری می‌شود بتواند به بهبود کیفیت زندگی مردم این مناطق نیر کمک کند.

   وی بیان کرد: سازمان بازآفرینی شهری و دفاتر تسهیل‌گری می توانند نقش برجسته ای در توسعه مناطق کم برخوردار درست مثل فعالیت‌شان تا به امروز که بسیار مثبت بوده است، داشته باشند

   این عضو شورای شهر مشهد گفت: امیدواریم این سازمان با کمک بازوان خود یعنی دفاتر تسهیل گری راه توسعه و ارتقا کیفیت سبک زندگی مردم مناطق کم برخوردار شهری را هموارتر کند. 

   تعداد بازدید: 386
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .