•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 195
   کد: 197881
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱

   آذین بندی معابر سطح منطقه 4 با ریسه و پرده های الوان

   شهردار منطقه چهار مشهد از آذین بندی و فضاسازی معابر این منطقه همزمان با عید سعید فطر خبر داد.
   آذین بندی معابر سطح منطقه 4 با ریسه و پرده های الوان

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، غلامرضا غلامی ضمن تبریک عید سعید فطر گفت: به منظور زیباسازی منظر شهری و افزایش نشاط و شادابی بین شهروندان همزمان با فرارسیدن این ایام خجسته معابر این منطقه آذین بندی می گردد.
   وی خاطرنشان کرد: هرساله در اعیاد خجسته و روزهای عید نوروز تقاطع های غیر همسطح ، میادین و آیلندهای سطح منطقه چهار با پرده های ستونی و بیرقی الوان و پرچم ایران فضاسازی می شود.
   شهردار منطقه 4 مشهد اظهار داشت: در همین راستا همزمان با عید سعید فطر سال جاری نیز خیابان شهید مفتح، بولوار طبرسی جنوبی و معابر و شریان های اصلی سطح منطقه با استفاده از 300 پرده الوان و 7 هزار متر طول ریسه پارچه ای الوان زیباسازی می شود.
   وی به ریسه ها نوری نصب شده در سطح منطقه اشاره کرد و افزود: نورپردازی معابر، یکی از موثرترین روش ها برای زیباسازی معابر شهری و ایجاد نشاط در فضاهای عمومی شهر مخصوصا در شب ها است.
   غلامی ادامه داد: به همین منظور هرساله و در زمان های مختلف نورپردازی ها و ریسه های فرسوده سطح منطقه رفع نقص و در مواردی تعویض می گردند.
   وی در پایان اظهار داشت: همزمان با عید فطر ضمن اصلاح نورپردازی های سطح منطقه، آذین بندی های موجود از طریق تعویض 1200 لامپ رفع نقص می شود.
    

   تعداد بازدید: 195
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .