•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 282
   کد: 197909
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱

   احداث سوله بحران و حوادث غیر مترقبه در شهرداری منطقه یک

   شهردار منطقه یک از احداث سوله انبار حوادث غیر مترقبه در بولوار شهید صادقی و خیابان مطهری جنوبی تا پایان تابستان سال جاری خبر داد .
   احداث سوله بحران و حوادث غیر مترقبه در شهرداری منطقه یک

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، جواد اصغری با بیان این خبر اظهار کرد: هدف از احداث این دو مجموعه، آمادگی مدیریت شهری در مواقع بحران و حوادث غیرمترقبه به ویژه در فصل زمستان و بارش برف و یخ زدگی معابر است که این ایستگاه ها و پایگاه های بحران در صورت بروز حادثه سریعا با استفاده از امکانات و نیروهای امداد رسان می تواند در کاهش مسائل و مشکلات و برگشت معابر به شرایط عادی کمک موثری داشته باشند .
   وی افزود: با توجه به خلا موجود و ضرورت پشتیبانی عملیات زمستانه همچون انبار نمک، تجهیزات رفع آبگرفتگی ، برف روبی و یخ زدایی، پس از ارزیابی کارشناسی در بهترین نقاط سطح منطقه با هدف دسترسی به دو محدوده شرقی و غربی منطقه و امکان خدمات رسانی مناسب احداث شدند.
   شهردار منطقه یک بیان کرد: این مجموعه ها به مساحت 600 متر مربع فضای مسقف و با اعتباری حدود 10 میلیارد ریال و پیشرفت فیزکی 60 – 70 درصد در حال ساخت بوده و طی زمان بندی صورت گرفته، امید است تا آخر تابستان به بهره برداری برسد. 

   تعداد بازدید: 282
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .