•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 220
   کد: 198160
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷

   توزیع 15 هزار غذای گرم و بسته معیشتی بین اقشار آسیب پذیر منطقه 2

   شهردار منطقه 2مشهد از توزیع تعداد بالغ بر 15 هزار غذای گرم و بسته معیشتی در بین خانواده های نیازمند منطقه خبر داد و گفت: این اقدام با توجه به شیوع بیماری کرونا و مشکلات اقتصادی و معیشتی ایجاد شده ناشی از این بیماری برای خانوادهای آسیب پذیر در ماه مبارک رمضان با جدیت بیشتری دنبال شده است.
   توزیع 15 هزار غذای گرم و بسته معیشتی بین اقشار آسیب پذیر منطقه 2

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، جلال قربانی با بیان این خبر اظهار کرد: پنج مرکز محوری ارائه خدمات در ایام ماه مبارک رمضان شامل انجمن صنفی کارگران، کانون شهید علم الهدی، کانون شهید بصیر، مسجد الغدیر و مسجد علی بن ابی طالب (ع) بوده است.
   وی افزود: اقلام غذایی این بسته ها شامل هفت هزار غذای گـرم، دو هزار و 250 بسته معیشتی و 6 هزار نان و سایر اقلام از جمله بسته هایی بهداشتی است که در مناطق کم برخوردار و حاشیه شهر توزیع شدند.
   شهردار منطقه دو با تاکید بر 13 پویش شکل گرفته در منطقه برای کمک رسانی بهتر به اقشار آسیب پذیر بیان کرد: پویش رزمــایش همدلی، اجاره مستاجرین، پویش اجتماعی چراغی بر افروز، پویش فاصله گذاری اجتماعی، کیسه نذری، پویش محله به محله مهر، پویش جهیزیه مردمی از جمله برنامه های همدلی مردم بود.
   قربانی ضمن اشاره به 6 طرح خلاقانه منطقه در قالب های کمک به نیازمندان سطح منطقه خاطرنشان کرد: پرداخت اجاره مستاجرین، طرح کیسه نذری، طرح کمک مومنانه، طرح معیشت کارگران، طرح حساب مستضعفین نیز جز طرح های پیشرویی بود که مشارکت مردم در آن چشمگیر بود و اثرات ارزنده ای را به دنبال داشته است. 

   تعداد بازدید: 220
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .