•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 242
   کد: 198167
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷
   در راستای پیشگیری از شیوع کرونا ویروس و حفظ سلامت شهروندان صورت پذیرفت؛

   ضدعفونی و گندزدایی ٤٤ مرکز خرید در هسته مرکزی شهر

   منطقه هشت به دلیل وجود معابر پرتردد و مهم، همچنین مراکز درمانی و بیمارستانی و البته تجاری و اداری قلب و هسته مرکزی شهر مشهد محسوب می شود.
   ضدعفونی و گندزدایی ٤٤ مرکز خرید در هسته مرکزی شهر

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، شهردار منطقه هشت با اعلام خبر ضدعفونی و گندزدایی ٤٤ مرکز خرید در هسته مرکزی شهر گفت: با عنایت به موقعیت استراتژیک این منطقه در هسته مرکزی شهر و وجود مراکز متعدد تجاری در این منطقه و به منظور رفع آلایندگیها و کنترل شیوع ویروس کرونا، تمامی معابر، تأسیسات و مبلمان شهری همچنین اماکن عمومی از قبیل مراکز تجاری، مساجد، ایستگاه های اتوبوس و سرویس‌های بهداشتی به طور روزانه و مستمر از سوی نیروهای اداره خدمات و محیط زیست شهری شهرداری منطقه به صورت روزانه و مستمر ضدعفونی و گندزدایی می شوند.
   علی شیرازی افزود: در استمرار اقدامات گسترده مدیریت شهری به منظور رفع آلایندگیها و کنترل شیوع ویروس کرونا در فضاهای عمومی تمامی معابر، تأسیسات و مبلمان شهری عملیات ضدعفونی 1708سطل های ثابت زباله و ضدعفونی 21 عددآسانسور و پله برقی به طور روزانه و مستمر از سوی نیروهای خدمات شهری شهرداری منطقه هشت ضدعفونی و گندزدایی میگردند .
    

   تعداد بازدید: 242
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .