•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 180
   کد: 198284
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰
   معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد اعلام کرد؛

   ضدعفونی بیش از سه میلیون 488 هزار و 600 مترمربع از اماکن متعلق به حوزه حمل و نقل طی 80 روز

   معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: از تاریخ 19 اسفند 98 لغایت هفت خرداد 99 بیش از سه میلیون 488 هزار و 600 مترمربع از اماکن متعلق به حوزه حمل و نقل از جمله پایانه های مسافربری، مراکز معاینه فنی خودرو و ایستگاه های اتوبوس و قطار شهری ضد عفونی شده است.
   معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد اعلام کرد؛

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، خلیل الله کاظمی با بیان این خبر اظهار کرد: برای ضد عفونی ناوگان حمل ونقل و اماکن مرتبط با این حوزه از 19 اسفند همزمان با اعلام شیوع ویروس کرونا به مشهد تا هفت خرداد ماه سال جاری بیش از 115 هزار و 267 لیتر مواد ضد عفونی کننده تامین و مصرف شده است.
   وی با بیان اینکه طی 80 روز گذشته بیش از 319 هزار و 231 عدد ماسک میان تاکسیرانان، اتوبوسرانان و فعالان حوزه حمل ونقل عمومی توزیع شده است، بیان کرد: در این مدت 244 هزار و 112 مورد غربالگری و تب سنجی نیز انجام شده است.
   معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: علاوه بر این در این مدت بیش از سه میلیون 488 هزار و 600 مترمربع از اماکن متعلق به حوزه حمل و نقل از جمله پایانه های مسافربری، مراکز معاینه فنی خودرو و ایستگاه های اتوبوس و قطار شهری ضد عفونی شده است.
   مجید خبیری 

   تعداد بازدید: 180
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .