•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 318
   کد: 198581
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳

   اجرای پروژه حق تقدم عابر پیاده در چهار راه لشکر منطقه 8

   سرپرست شهرداری منطقه هشت از اجرای مهندسی ترافیک و پروژه حق تقدم عابر پیاده چهار راه لشکر خبر داد.
   اجرای پروژه حق تقدم عابر پیاده در چهار راه لشکر منطقه 8

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، امید رضا رحمانیان با اعلام خبر فوق اظهار کرد: ارتقای سطح ایمنی تردد عابران اولویت ترافیکی شهرداری منطقه هشت است.
   وی افزود: این طرح در راستای ارتقا سطح فرهنگ ترافیکی و با هدف ایجاد انضباط حرکتی عابران و خودروهای سواری در مرحله نخست در میدان شریعتی و تقاطع مدرس و سه راه دارایی به اجرا در آمده و امید است در روزهای آتی شاهد اجرای آن در سایر تقاطع های برنامه ‌ریزی شده باشیم.
   سرپرست شهرداری منطقه 8 بیان کرد: باید با مدیریت صحیح و با برنامه در حوزه مدیریت شهری و مهندسی ترافیک، به دنبال تردد آسان و ایمن باشیم و با اجرای پروژه حق تقدم عابر پیاده در آرام‌سازی ترافیک و کاهش ترافیک و آلودگی‌های صوتی و زیست محیطی گام برداریم.
   رحمانیان هدف از اجرای این پروژه بزرگ را افزایش ایمنی عبور عرضی عابرین پیاده، افزایش سطح فرهنگ عابرین پیاده و استفاده از محل های مشخص شده و شاخص کردن محل عبور عابر پباده برای رانندگان دانست و خاطرنشان کرد: کل اعتبار در نظر گرفته شده برای تقاطع های خیابان اما خمینی(ره) و ملک الشعرای بهار، 46 میلیون ریال است.
   وی اضافه کرد: پروژه حق تقدم عابر پیاده در چهار راه لشکر شامل؛ خط کشی عابر پیاده، اجرای «Yellow Box» پیاده در وسط تقاطع جهت جلوگیری از قفل شدگی تقاطع، اجرای خط نوشته قبل از تقاطع به منظور آگاه سازی رانندگان، بهسازی پیاده رو ها در محدوده تقاطع و نصب لامپ های ال ای دی در تقاطع به منظور تاکید بر رعایت حق تقدم عابر پیاده و همچنین زیباسازی تقاطع است.


    

   تعداد بازدید: 318
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .