•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 129
   کد: 198757
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۳/۱۸

   تعویض و تجهیز امکانات ورزشی بوستان های بانوان ارم و بهشت در منطقه 4

   شهردار منطقه 4 مشهد از تعویض و تجهیز امکانات ورزشی بوستان های بانوان ارم و بهشت این منطقه خبر داد.
   تعویض و تجهیز امکانات ورزشی بوستان های بانوان ارم و بهشت در منطقه 4

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، غلامرضا غلامی با بیان این خبر اظهار کرد: بوستان های بانوان بهشت و ارم با مساحت به ترتیب 5/1 و دو هکتار و امکاناتی از قبیل زمین های ورزشی والیبال، بسکتبال، اسکیت و شطرنج، زمین بازی کودکان، آلاچیق و ... در اختیار بانوان منطقه قرار گرفته است.
   وی افزود: جهت رفاه بیشتر بانوان و ارائه خدمات بهتر به آنان، در این بوستان ها ایستگاه دوچرخه راه اندازی شده که طی سال گذشته به 40 دوچرخه جدید مجهز شده و بانوان می توانند با ارائه مدارک مورد نیاز از دوچرخه ها در داخل این بوستان ها استفاده کنند.
   شهردار منطقه چهار بیان کرد: در سال جاری نیز پروژه تعویض و تجهیز امکانات ورزشی این بوستان ها با اعتبار دو میلیارد ریال در حال اجرا است و طبق برنامه زمانبندی شده در تابستان به پایان می رسد.
   غلامی خاطرنشان کرد: در این پروژه علاوه بر تجهیز ایستگاه های دوچرخه موجود، مسیرهای دوچرخه خط کشی ترافیکی شده و زمین ورزشی با طرح های مصوب و مرتبط نقاشی می شود.
   وی اضافه کرد: تعمیر و بهسازی دوچرخه ها، تعویض و تجهیز دستگاه های بدنسازی پارکی از دیگر اقداماتی است که در این پروژه اجرا می شود. همچنین طی سال های اخیر در معابر و بوستان هایی که امکان داشته، پنج کیلومتر مسیرهای دوچرخه ایمن و استاندارد احداث شده است.
    

   تعداد بازدید: 129
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .