•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 190
   کد: 200421
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱

   اولین دوره انتخابات شورای دوام ثامن در منطقه هفت برگزار شد

   شهردار منطقه هفت گفت: این منطقه به دلیل شرایط خاص حاکم، در فعالیت های دوام ثامن پیشگام و پیشرو است به همین دلیل باید اقدامات لازم را در جهت شرایط زندگی مناسب برای شهروندان فراهم کند.
   اولین دوره انتخابات شورای دوام ثامن در منطقه هفت برگزار شد

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، اولین دوره انتخابات گروه دوام ثامن با حضور وحید اکلملی، رییس گروه پدافند غیرعامل و مدیریت بحران شهرداری و کوروش باوندی، شهردار منطقه هفت در بوستان ترافیک برگزار شد.
   در این جلسه که با حضور 60 نفر از اعضای فعال گروه دوام ثامن برگزار شده بود، از بین سرگروه ها و فعالین گروه دوام ثامن تعداد 16 نفر کاندیدا شدند و با برگزاری انتخابات، هشت نفر از اعضای شورای دوام انتخاب شدند و از این تعداد پنج نفر به عنوان عضو اصلی، یک نفر به عنوان بازرس و دو نفر به عنوان عضو علی البدل انتخاب شدند.
   هدف از برگزاری این انتخابات مشخص کردن اعضای شورا است که این اعضا باید در تمامی برنامه ها و فعالیت های منطقه ای شرکت کنند و آموزش های لازم را به اعضای زیر مجموعه خود ارائه دهند.
   در ادامه کوروش باوندی ضمن تشکر از اعضای گروه دوام ثامن در ایام کرونا اظهار کرد: فعالیت اعضای دوام ثامن در این ایام به دلیل شیوع کرونا بیشتر از گذشته از ارزش و اهمیت خاصی برخوردار است. در این روزها نیاز به گروه های دوام ثامن به دلیل مقابله با بحران بیشتر احساس می شود.
   وی افزود: منطقه هفت به دلیل شرایط خاص حاکم بر منطقه، در فعالیت های دوام ثامن پیشگام و پیشرو است به همین دلیل باید اقدامات لازم را در جهت شرایط زندگی مناسب برای شهروندان فراهم کند بنابراین سرگروه های دوام ثامن باید بیشتر فعالیت کنند و براساس وظایفی که برعهده ایشان نهاده شده، گام بردارند.
   باوندی با تاکید بر آموزش راه های مقابله با بحران به شهروندان، بیان کرد: شهرداری منطقه هفت اهتمام ویژه به آموزش شهروندان در محلات مختلف برای آمادگی در برابر حوادث غیرمترقبه و بحران های طبیعی دارد.
   در ادامه از 48 نفر از اعضای فعال و سرگروه های دوام ثامن منطقه هفت و اعضای فعال در مقابله با کرونا توسط شهردار منطقه و رئیس گروه پدافند غیر عامل و پیشگیری از بحران با لوح تقدیر تشکر و قدردانی صورت گرفت و به مناسبت 14 تیر؛ روز شهرداری ها و دهیاری ها از سوی اعضای دوام ثامن از شهردار منطقه هفت با اهدا قاب عکس تقدیر و تشکر به عمل آمد.
    

   تعداد بازدید: 190
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .