•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 291
   کد: 200492
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲
   معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد خبرداد؛

   بهره برداری از پروژه تعریض و اصلاح هندسی جاده بهشت رضا(ع) در شهریور ماه سال جاری

   معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد، از بهره برداری از پروژه تعریض و اصلاح هندسی جاده بهشت رضا(ع) در شهریور ماه سال جاری خبرداد.
   بهره برداری از پروژه تعریض و اصلاح هندسی جاده بهشت رضا(ع) در شهریور ماه سال جاری

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، خلیل الله کاظمی با بیان این خبر اظهار کرد: یکی از مشکلات ترافیکی به ویژه در ایام تعطیل ترافیک سنگین و تصادفات جاده بهشت رضا(ع) بود بنابراین برای رفع این مشکل تعریض و اصلاح هندسی این جاده در دستور کار قرار گرفت.
   وی افزود: بر این اساس یک کیلومتر از جاده بهشت رضا (ع) از سمت شمال به عرض حدود چهار متر تعریض و دو عدد دوربرگردان در مسیر ایجاد خواهد شد و درکنار آن یک لوپ به طول 400 وعرض 10 مترجاده کمربند شمالی را به جاده بهشت رضا(ع) متصل خواهد کرد.
   معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد بیان کرد: همچنین ورودی و خروجی های بهشت رضا(ع) نیز اصلاح هندسی و برای خودورهای مسیر جاده قدیم یک ورودی وخروجی و برای خودروهای مسیر آزاد راه نیز یک ورودی و خروجی مجزا تعریف شده است.
   کاظمی خاطرنشان کرد: عملیات اجرایی این پروژه با اعتباری حدود 10 میلیارد تومان آغاز شده و شهریور ماه آماده بهره برداری خواهد شد.
   مجید خبیری  

   تعداد بازدید: 291
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .