•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 389
   کد: 200497
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲

   برگزاری نشست ستاد اقامه نماز در شهرداری منطقه 11

   جلسه مشترک ستاد اقامه نماز و شهردار و مسئولین منطقه یازده با محوریت بررسی اقدامات صورت گرفته در این حوزه و ارائه راهکارهای پیشنهادی درسطح منطقه برگزار شد.
   برگزاری نشست ستاد اقامه نماز در شهرداری منطقه 11

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرد اری مشهد، مریم عرب احمدی، در این جلسه ضمن تشکر از امام جماعت منطقه اظهار کرد: در مدت تعطیلی سه ماهه که به علت شیوع ویروس کرونا، نماز جماعت برگزار نشد، نسبت به رنگ آمیزی و بازپیرایی این فضا، اقدام شده است.
   وی افزود: شهرداری نهادی خدماتی است که روزانه پاسخگوی تعداد بسیار زیادی از مراجعان و درخواست های مردمی است که هرکدام در جایگاه خود، حق را به جانب خود می دانند و تلاش ما بر این است تا وظیفه خود که همان خدمت رسانی به مردم است را به بهترین شکل ممکن انجام دهیم.
   شهردار منطقه 11 با اشاره به اینکه درسطح منطقه 30 مسجد و نمازخانه اعم از مشارکتی، متعلق به شهرداری، وقفی و ... وجود دارد، بیان کرد: در حال حاضر 6 نمازخانه در اختیار شهرداری قرار دارد که امیدواریم با حمایت ستاد اقامه نماز و اقدامات مستمر شهرداری، شاهد رونق روزافزون این حوزه در سطح منطقه باشیم. 

   تعداد بازدید: 389
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .