•  
   منبع خبر : ۱۰۰۵
   تعداد بازدید: 172
   کد: 200505
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲

   شست و شوی درختان بولوار نماز

   سرپرست شهرداری منطقه هشت از شست و شوی 1200 اصله از درختان بولوار نماز خبر داد.
   شست و شوی درختان بولوار نماز

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، امید رضا رحمانیان با بیان این خبر افزود: به منظور کنترل آفات گیاهی، ارتقای سلامت هوای شهر، حفظ طراوت و شادابی فضای سبز، همچنین برای کنترل عوامل خسارت زا بر روی درختان، حذف آلاینده‌های شهری از روی برگ‌ها، بهبود وضعیت سبزینگی و شادابی عملیات شستشوی درختان بولوار نماز صورت پذیرفت.
   وی ادامه داد: مدیریت شهری همه ساله با افزایش دما و با مشاهده علائم تنش حرارتی در درختان، به جهت جلوگیری از شدت تنش حرارتی و شادابی درختان نسبت به انجام عملیات شست‏وشو و مه‌‏پاشی درختان سطح شهر اقدام می‏کند که به لحاظ شرایط فیزیولوژیکی کمک به‎سزایی در شادابی درختان و زیباسازی فضای سبز سطح شهر می‏کند.
   رحمانیان در ادامه افزود با توجه به تغییرات شدید جوی و گرم شدن اقلیم در سال های اخیر عملا شاهد ضعف و مستعد شدن درختان به حمله بسیاری از آفات و عوامل بیماری زا می باشیم لذا به منظور کاهش صدمات ناشی از آلودگی و دمای بالای هوا، درختان این کلان شهر در شب و در گرم ترین ماه های سال شسته می شوند.

    

   تعداد بازدید: 172
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .