•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 262
   کد: 200582
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴

   احداث فضای سبز ضلع جنوبی بازار امام رضا(ع) در منطقه 7

   شهردار منطقه 7 مشهد از احداث450 متر مربع فضای سبز در ابتدا و حاشیه ضلع جنوبی بازار امام رضا (ع) با هدف احداث، نگهداری و حفظ فضای سبز خبر داد.
   احداث فضای سبز ضلع جنوبی بازار امام رضا(ع) در منطقه 7

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، کوروش باوندی با بیان این خبر گفت: طبق دستورالعمل دریافت شده از سوی سازمان فضای سبز، در ابتدا و حاشیه ضلع جنوبی بازار امام رضا (ع)، اجرای فضای سبز با هدف احداث، نگهداری و حفظ فضای سبز در حال اجرا است.
   باوندی با توجه به اهمیت فضای سبز، اظهار داشت: در این پروژه شهرداری منطقه با کاشت انواع گل های دائمی و فصلی از جمله؛ توری 40 بوته، پامپاس گراس 40 بوته، ابریشم مصری 30 بوته، رز 1400 بوته، یاس هلندی 15 بوته، شمشاد نعناعی 300 بوته، گل فصل 400 اقدام کرده است.

   وی با اشاره به اینکه افزایش زندگی شهرنشینی می تواند سبب برخی معضلات زیست محیطی شود، افزود: اینجا است که وجود فضای سبز به عنوان عنصری که بهبود دهنده و مطلوب کننده محیط زیست شهری است بیشتر نمایان می شود. شایان ذکر است که این پروژه در حال کار است و تا آخر هفته به پایان می رسد. 

   تعداد بازدید: 262
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .