•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 175
   کد: 200826
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸

   اجرای فاز دوم بهسازی پیاده روهای خیابان دانشگاه در منطقه یک

   شهردار منطقه یک مشهد از آغاز فاز دوم عملیات اجرایی بهسازی پیاده روهای خیابان دانشگاه با هدف استانداردسازی معابر شهری خبر داد.
   اجرای فاز دوم بهسازی پیاده روهای خیابان دانشگاه در منطقه یک

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، جواد اصغری با بیان این خبر اظهار کرد: بهسازی و بازپیرایی معابر و پیاده رو های خیابان دانشگاه، با هدف سهولت در تردد و ایجاد فضای دلنشین شهری برای شهروندان و زائران صورت می گیرد و در کنار بهسازی معابر، ایجاد مسیرهای ویژه به منظور عبور توان یابان، نابینایان و مسیر دوچرخه نیز از اولویت های این پروژه است.
   وی با اشاره به اتمام فاز اول این پروژه در خیابان دانشگاه، که از 11 آذر ماه سال گذشته آغاز شده بود، افزود: هم اکنون فاز دوم پروژه اجرایی شده است که با سرعت مطلوب در حال انجام است.
   شهردار منطقه یک بیان کرد: طبق زمان بندی صورت گرفته این پروژه باید در تاریخ چهارم بهمن ماه به اتمام برسد که امیدواریم با توجه به پیشرفت های صورت گرفته، قبل از موعد پیش بینی شده به بهره برداری برسد.
   اضغری خاطرنشان کرد: مناسب سازی فضاهای شهری و ایجاد فضایی مناسب با اصول و معیارهای ایمنی شهری، افزایش سطح فضای سبز، ساماندهی و استقرار مبلمان شهری و بهسازی سیما و منظر شهر از جمله ویژگی های این پروژه است. 

   تعداد بازدید: 175
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .