•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 167
   کد: 200905
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹

   پاکسازی 14 هزار مترمربع زمین بایر در منطقه 11

   شهردار منطقه یازده گفت: با جمع آوری به موقع علف‌های هرز قبل از رویش بیشتر و متراکم شدن آن ها، از خسارات ناشی از آتش سوزی‌های احتمالی علف‌های هرز به محیط زیست در فصل گرما جلوگیری می‌شود.
   پاکسازی 14 هزار مترمربع زمین بایر در منطقه 11

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مریم عرب احمدی، با اعلام این خبر اظهار کرد: اراضی باز و بایر در محدوده شهرداری منطقه که در پی بارش های بهاری، پوشیده از علف‌های هرز شده‌اند، با افزایش دمای هوا و سهل انگاری شهروندان خطر ایجاد آتش سوزی را علاوه بر ایجاد نازیبایی در جلوه بصری شهر دارند.
   وی با بیان این که در همین راستا، پاکسازی و جمع آوری علف‌های هرز زمین‌های بایر در دستور کار اداره خدمات شهری منطقه قرار گرفت، افزود: با جمع آوری به موقع علف‌های هرز قبل از رویش بیشتر و متراکم شدن آن ها، از خسارات ناشی از آتش سوزی‌های احتمالی علف‌های هرز به محیط زیست در فصل گرما جلوگیری می‌شود.
   شهردار منطقه11 خاطرنشان کرد: بیشترین میزان زمین های بایر در بولوارهای آموزگار، شهید قانع و شهید ستاری است که با تلاش نیروهای خدمات شهری، 14 هزار متر مربع از این اراضی پاکسازی شد. 

   تعداد بازدید: 167
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .