•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 160
   کد: 201056
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲

   جمع آوری و پلمب 5 واحد صنفی غیرمجاز در منطقه 6

   شهردار منطقه 6 مشهد گفت: پنج واحد صنفی غیرمجاز در سطح منطقه پس از صدور اخطاریه و نهایتا اخذ دستور مقام قضایی تخلیه و پلمب شد، همچنین تعداد 54 مرغ زنده نیز به کشتارگاه منتقل و تحویل داده شد.
   جمع آوری و پلمب 5 واحد صنفی غیرمجاز در منطقه 6

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، حجت اله حیدری با اعلام این خبر افزود: با توجه به بررسی انجام شده توسط کارشناسان خدمات شهری منطقه، تعدادی واحد صنفی عرضه و نگهداری ذبح طیور در محدوده شهرک شهید باهنر شناسایی گردید که متصدیان اقدام به کشتار غیرمجاز طیور در محل واحد صنفی بدون اخذ مجوز های بهداشتی لازم و خارج از ضوابط می نمودند.
   وی ادامه داد: پس از صدور اخطاریه و نهایتا اخذ دستور مقام محترم قضایی نسبت به تخلیه و پلمب 5 واحد صنفی اقدام گردید و تعداد 54 مرغ زنده نیز به کشتارگاه منتقل و تحویل داده شد.
   حیدری در پایان از شهروندان محترم خواست با توجه به غیربهداشتی بودن عرضه طیور در این واحدهای صنفی از خرید و تهیه موادغذایی پروتئینی از این صنوف خودداری نمایند و موارد را در صورت مشاهده هرگونه تخلف به سامانه ارتباطات مردمی 137 شهرداری مشهد منعکس نمایند.
    

   تعداد بازدید: 160
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .