•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 153
   کد: 204002
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱

   شست و شوی 23 هزار و 500 متر مربع معابر سطح منطقه و محل های برگزاری مراسم ایام محرم در منطقه 7

   شهردار منطقه هفت از تلاش های گسترده حوزه خدمات شهری منطقه در دهه دهه اول محرم خبرداد.
   شست و شوی 23 هزار و 500 متر مربع معابر سطح منطقه و محل های برگزاری مراسم ایام محرم در منطقه 7

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، حسین فرهادیان با بیان این خبر اظهار کرد: از جمله اقدامات صورت گرفته در این مدت می توان به شست و شوی 23 هزار و 500 متر مربع معابر سطح منطقه و محل های برگزاری مراسم، شست و شوی 120 هزار و 500 متر از جداول به صورت دستی و مکانیزه، پاکسازیی و تخلیه جوی ها و کانال ها به طول 32 هزار و 800 متر و پاکسازی 38 هزار و 550 متر مربع اراضی بایر و رها شده اشاره کرد.
   وی افزود: امحا و پاکسازی156 مترمربع از آثار تبلیغاتی، رفع نقص و شست و شوی هفت هزار و 610 عدد تابلوهای معابر، راهنمایی و رانندگی و علائم هشداردهنده، از دیگر اقدامات انجام شده است.
   شهردار منطقه هفت خاطرنشان کرد: نظافت و شست و شوی 233 دستگاه اتوبوس و 607 مورد مخازن گالوانیزه نیز در همین راستا انجام شده است.
   فرهادیان بیان کرد: جمع آوری و حمل 655 تن ضایعات خاک و نخاله، تامین و کسری پنج مورد سطل ثابت زباله و مرمت آن ها و جمع آوری 45 مورد چادر خواب از اقداماتی است که به همت اداره خدمات شهری منطقه در دهه اول محرم انجام شد.
   وی اضافه کرد: در این ایام بیش از 81 میلیون متر مربع، رفت و روب و تنظیف شهری در سطح منطقه انجام شده است و همچنین دو هزار و 100 متر ورودی مشهد از سمت نیشابور توسط عوامل خدمات شهری پاکسازی شده است.
   شهردار منطقه هفت گفت: همچنین در جهت خدمت به هیات مذهبی در جهت برگزاری مراسمات عزاداری دو دستگاه سرویس بهداشتی سیار با مجموع هشت چشمه و همچنین یک مخزن 500 لیتری جهت ضدعفونی تحویل هیات مذهبی شده است.
    

   تعداد بازدید: 153
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .