•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 173
   کد: 204032
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲
   مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد خبرداد؛

   سرویس دهی ویژه 250 دستگاه اتوبوس در روز تاسوعا و عاشورا به هیات های مذهبی

   مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد از سرویس دهی ویژه 250 دستگاه اتوبوس در روز تاسوعا و عاشورا به هیات های مذهبی خبرداد.
   سرویس دهی ویژه 250 دستگاه اتوبوس در روز تاسوعا و عاشورا به هیات های مذهبی

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سعید حسینقلی زاده مقدم با بیان این مطلب، اظهار کرد: با توجه به فعالیت بخش عمده ای از صنوف در روز تاسوعای حسینی، خدمات رسانی با تمام ظرفیت ناوگان در کلیه خطوط سطح شهر انجام شده است تا مدیریت بهتری در سفرهای شهری انجام شود.
   وی افزود: پیش بینی می شد در روز عاشورای حسینی میزان تبادل سفر به هسته مرکزی شهر و حرم مطهر افزایش داشته باشد و یکی از دغدغه های این سازمان رعایت پروتکل های بهداشتی بود، خدمات سازمان با ظرفیت محدود و صرفا در خطوط یک و سه سامانه اتوبوس های تندرو (BRT) منتهی به حرم مطهر، انجام شد و با تقویت ناوگان خطوط یاد شده خدمت رسانی به شهروندان ارائه شد که طی پایش و رصد سامانه های ارتباطات مردمی شهرداری و سازمان اتوبوسرانی مشهد، شهروندان نیز از این خدمات ارائه شده رضایت کامل داشته اند.
   مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد بیان کرد: با مشارکت و همکاری شورای هیات های مذهبی شهرستان مشهد، برای اولین بار جهت سرویس دهی به عزاداران عاشورای حسینی، تعداد 250 دستگاه اتوبوس به صورت دربست در اختیار هیات های مذهبی قرار گرفت تا عزاداران با استفاده از اتوبوس های فوق و با رعایت حداکثری پروتکل های بهداشتی به حرم مطهر مشرف شوند.

   غزاله شهیدی
    

   تعداد بازدید: 173
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .