•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 329
   کد: 204106
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳
   با مشارکت شهروندان و در پی تحقق شعار شهروند محوری رقم خورد؛

   تماس 350 شهروند با مرکز 137 با موضوع ماه محرم

   سرپرست اداره ارتباطات مردمی 137 شهرداری مشهد از تماس 350 شهروند با مرکز ارتباطات مردمی 137 با موضوع ماه محرم خبرداد.
   تماس 350 شهروند با مرکز 137 با موضوع ماه محرم

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، احمد رمضانی فرخد با بیان این مطلب، اظهار کرد: کارشناسان مرکز ارتباطات مردمی 137، علاوه بر پاسخگویی شبانه روزی به درخواست ها، انتقادات، پیشنهادات و مسائل شهری شهروندان در هفت روز هفته، در ایام خاص و بحران ها نیز دریافت کننده تماس های شهروندان خواهند بود.
   وی افزود: در همین راستا در دهه اول محرم سال جاری 350 شهروند از طریق 10 درگاه شامل تلفن سه رقمی، پیامک، سایت، گفت و گوی آنلاین، فکس، مراجعه حضوری، نرم افزار همراه، مکاتبه، صندوق صوتی و ایمیل، با مرکز ارتباطات مردمی 137 شهرداری مشهد ارتباط برقرار کرده اند.
   سرپرست اداره ارتباطات مردمی 137 شهرداری مشهد بیان کرد: همچنین 49 درصد شهروندان در موضوع محرم در لحظه تماس به صورت آنی، پاسخگویی، اطلاع رسانی و اقناع سازی شده اند و درخواست های 51 درصد شهروندان نیز برای پاسخگویی ثبت و به مراجع مربوطه در معاونت ها، مناطق، سازمان ها و شرکت های شهرداری ارجاع شده است.
   رمضانی فرخد تاکید کرد: علاوه بر آن 40 درصد درخواست های محرمی شهروندان مربوط به حوزه اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری بوده و مناطق 9، 11 و دو، به ترتیب با 12 درصد، هفت درصد و ۶ درصد، دارای رتبه های بعدی بیشترین تعداد درخواست های مردمی با موضوع محرم در دهه اول این ماه بوده اند.
   وی اضافه کرد: درخواست فضاسازی مناسبتی معابر و آیلندها با 39 درصد، درخواست نصب بنر اطلاع رسانی محرم 37 درصد و درخواست رفع سد معبر ایستگاه های صلواتی با 6 درصد، مهم ترین و پرتکرارترین درخواست های شهروندان از شهرداری در موضوع ماه محرم بوده است که در تماس با 137 مطرح و ثبت شده است.
   سرپرست اداره ارتباطات مردمی 137 شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: همچنین 6 درصد از تماس های شهروندان با 137 نیز به تقدیر و تشکر از سیاه پوش کردن مناسب شهر و همچنین نصب بنرهای مناسبتی و احادیث در سطح شهر توسط شهرداری در دهه اول ماه محرم اختصاص داشته است. 

   تعداد بازدید: 329
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .