•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 187
   کد: 204201
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵
   سرپرست اداره ارتباطات مردمی شهرداری مشهد خبر داد؛

   بهبود فضاسازی های شهر برای ایام محرم از نگاه ۴۰ درصد شهروندان

   سرپرست اداره ارتباطات مردمی شهرداری مشهد گفت: بر اساس نظرسنجی انجام شده از نگاه ۴۰ درصد شهروندان، فضاسازی های شهر برای ماه محرم از سوی شهرداری، نسبت به سال گذشته بهتر شده است.
   بهبود فضاسازی های شهر برای ایام محرم از نگاه ۴۰ درصد شهروندان

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، احمد رمضانی فرخد با اعلام این خبر اظهار کرد: بر اساس نظرسنجی انجام شده از شهروندان، حدود ۴۷ درصد از پاسخگویان، زیاد و خیلی زیاد به اکران های شهری مخصوص دهه اول محرم در شهر توجه داشته و حدود ۶۹ درصد نیز تناسب این فضاسازی های محیطی صورت گرفته با ایام محرم را زیاد دانسته بودند.
   وی افزود: ۴۸ درصد از پاسخگویان این نظرسنجی، تعداد بنرها و تابلوهای استفاده شده در سطح شهر برای ایام محرم را مناسب ارزیابی کرده و ۵۳ درصد از شهروندان نیز معتقد بودند این اکران های محیطی به خوبی توانسته اند حال و هوای محرم را در شهر ایجاد کنند.
   رمضانی فرخد بیان کرد: حدود ۴۱ درصد از پاسخگویان بر این عقیده بودند که فضاسازی های صورت گرفته توسط شهرداری در سال جاری برای ایام محرم، نسبت به سال های گذشته بهبود یافته است. همچنین هشت درصد شهروندان از مسابقه کتابخوانی مجازی و ۲۳ درصد نیز از تعزیه خوانی شهرداری در این ایام اطلاع داشتند.
    

   تعداد بازدید: 187
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .