•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 271
   کد: 204425
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
   رئیس کمیسیون اقتصادی شورای اسلامی شهر مشهد؛

   عملکرد شهرداری در دوره شورای پنجم برای اعضا شورا و رای دهندگان قابل افتخار است

   رئیس کمیسیون اقتصادی شورای اسلامی شهر مشهد گفت: عملکرد شهرداری مشهد در دوره شورای پنجم برای اعضا شورا و رای دهندگان قابل افتخار است و نباید سیاه نمایی شود گرچه باید انتقادات وارده را پذیرفت و برای بهبود و اصلاح کارها اقدام کرد.
   عملکرد شهرداری در دوره شورای پنجم برای اعضا شورا و رای دهندگان قابل افتخار است

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، احمد نوروزی امروز و در نطق پیش از دستور یکصد و چهارمین جلسه علنی شورای شهر مشهد با اشاره به اقدامات مدیریت شهری در حوزه مالی و اقتصادی اظهار کرد: در حوزه اقتصادی شاهد تسویه حساب چهار هزار و 400 میلیارد تومان از بدهی شهرداری در سال ۹۸ بودیم که قابل تقدیر است.
   وی افزود: درکنار پرداخت بدهی ها، بیش از ۲۰ پروژه مشارکتی اختلافی قبلی به مبلغ مجموع حدود 9 هزار میلیارد تومان را تعیین تکلیف و بیش از ۵۰۰ میلیارد تومان سهم الشرکه شهرداری فروخته و وصول شده است.
   رئیس کمیسیون اقتصادی شورای اسلامی شهر مشهد بیان کرد: همچنین ۱۲ پروژه سرمایه گذاری جدید ساختمانی و غیر ساختمانی به مبلغ بیش از دو هزار و 100 میلیارد تومان تعریف شده و برای ۶ پروژه عمرانی و تجهیزاتی هم توسط معاونت اقتصادی با بیش از ۷۰۰ میلیارد تومان، پشتیبانی و تامین مالی غیرنقدی شده است.
   نوروزی با بیان اینکه در این دوره مدیریت شهری هشت مرحله فروش اوراق مشارکت به مبلغ بیش از دو هزار و 800 میلیارد تومان انجام شده است، خاطرنشان کرد: در کنار آن شاید یکی از مهمترین شاخص های سنجش و اجرا اقتصاد مقاومتی در شرایط سخت اقتصادی امروز علی الخصوص در شهر مشهد که حوزه زیارت و زائرین به دلیل وجود شرایط کرونا دچار مشکلاتی جدی گردیده است، ایجاد اشتغال در بقیه عرصه ها و فعالیت های شهری باشد.
   وی اضافه کرد: در حال حاضر با اعتبار بالغ بر چهار هزار میلیارد تومان در سال جاری تعداد زیادی پروژه عمرانی و حمل و نقل با ایجاد پنج هزار نفر اشتغال بدون پروژه قطار شهری خط سه و چهار مانند تقاطع آزادگان، تقاطع مصلی، تقاطع ابوطالب، جداسازی آب شرب از خام، مسیر دوچرخه سواری ، پیاده رو سازی و.. در حال اجرا است.
   مجید خبیری
    

   تعداد بازدید: 271
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 1
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .