•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 608
   کد: 204459
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸
   دبیر کمیسیون معاونان برنامه ریزی شهرداری های کلانشهرها خبرداد؛

   پیگیری لایحه استخدامی شهرداری ها

   دبیر کمیسیون معاونان برنامه ریزی شهرداری های کلانشهرها گفت: به منظور پیگیری و هماهنگی در خصوص تسریع در تصویب لایحه استخدامی شهرداری ها و رفع مشکلات و موانع موجود، نشست فوق العاده معاونان برنامه ریزی کلان شهرها برگزار شد.
   پیگیری لایحه استخدامی شهرداری ها

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد مینا شیعه علی با بیان این مطلب، اظهار کرد: لایحه استخدامی شهرداری ها که به دلیل اتمام دوره دهم مجلس به دولت برگشت داده شده بود، روز گذشته در کمیسیون اجتماعی مجلس مطرح و مورد موافقت اعضا قرار گرفت که در همین راستا به منظور هماهنگی در طرح خواسته ها، انتظارات و مشکلات فراروی شهرداری ها و تسریع در تصویب این لایحه، نشست فوق العاده معاونان برنامه ریزی با حضور مجتبی یوسفی سخنگوی فراکسیون مدیریت شهری مجلس شورای اسلامی، عباس کرکه آبادی مدیر کل دفتر نوسازی، تحول سازمانی و فناوری اطلاعات سازمان شهرداری ها و تعدادی از معاونان برنامه ریزی کلان شهرها امروز در محل مجمع شهرداران کلان شهرها برگزار شد.
   وی افزود: در این نشست پس از طرح مسایل شهرداری ها، هماهنگی های لازم برای برگزاری نشست مشترک کلان شهرها با اعضای فراکسیون مدیریت شهری به منظور طرح مسایل، مشکلات و موانع اجرایی شهرداری ها انجام می شود.
    

   تعداد بازدید: 608
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .