•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 271
   کد: 204549
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹
   مدیرعامل سازمان مدیرت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد اعلام کرد؛

   افزایش 20 میلیون تومانی تسهیلات نوسازی تاکسی های فرسوده/ اولین شهر در نوسازی تاکسی های فرسوده هستیم

   مدیرعامل سازمان مدیرت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد، از افزایش 20 میلیون تومانی تسهیلات نوسازی تاکسی های فرسوده خبرداد.
   افزایش 20 میلیون تومانی تسهیلات نوسازی تاکسی های فرسوده/ اولین شهر در نوسازی تاکسی های فرسوده هستیم

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، احمد محبی امروز در مراسم افتتاح همزمان مجموعه ورزشی شهدای تاکسیرانی، جایگاه اختصاصی سوخت اتوبوسرانی و رونمایی از سیصد و بیستمین تاکسی نوسازی شده که با حضور شهردارمشهد، جمعی از اعضای شورای شهر، معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد برگزار شد، اظهار کرد: نوسازی تاکسی های فرسوده یکی از سیاست های کلان شورای شهر و مدیریت شهری مشهد برای ارائه خدمت بهتر به زائران و مجاروان بوده است.
   وی افزود: در کنار نوسازی تاکسی های فرسوده ورود تاکسی های هیبریدی و برقی در دستور کار قرار گرفته که امیدواریم به زودی شاهد ورود این تاکسی ها به ناوگان تاکسیرانی باشیم.
   مدیرعامل سازمان مدیرت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد با اشاره به اینکه سال گذشته سهمیه خوبی از اتحادیه تاکسیرانی کشور و خودروسازان برای نوسازی تاکسی های فرسوده مشهد دریافت کرده ایم، بیان کرد: اما با توجه به شرایط اقتصادی، تامین مالی برای خرید تاکسی از سوی تاکسیرانان سخت بود، لذا با تاکیدات شهردار و حمایت های شورای شهر تسهیلاتی برای نوسازی تاکسی های فرسوده در نظر گرفته شده است.
   محبی خاطرنشان کرد: بر این اساس در اقدامی بی نظیر در میان کلانشهرهای کشور تسهیلات 50 میلیون تومانی با سود 18 درصد که 14 درصد آن از سوی شهرداری مشهد پرداخت می شود، برای نوسازی تاکسی های فرسوده در نظر گرفته شده است.
   وی با اشاره به اینکه طی یکسال گذشته تاکنون موفق به نوسازی 320 دستگاه تاکسی فرسوده شده ایم، اضافه کرد: این درحالی است که شهرداری تهران موفق به نوسازی 400 دستگاه تاکسی شده که با توجه به تعداد جمعیت و تاکسی کلانشهر مشهد؛ اولین شهر در طرح نوسازی تاکسی های فرسوده است.
   مدیرعامل سازمان مدیرت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد گفت: برای نوسازی این تعداد تاکسی 20 میلیارد تومان هزینه شده است که 16 میلیارد تومان آن تسهیلات بانکی است که 14 درصد سود این تسهلات از سوی شهرداری مشهد پرداخت خواهد شد.
   موافقت شورای اسلامی شهر مشهد با افزایش تسهیلات نوسازی تاکسی های فرسوده
   محبی با اشاره به افزایش قیمت خودرو طی چند ماه گذشته عنوان کرد: باتوجه به این موضوع، لایحه به شورای شهر ارائه و شورای شهر با افزایش تسهیلات نوسازی تاکسی های فرسوده از 50 میلیون تومان به 70 میلیون تومان موافقت کرد.
   وی ادامه داد: با توجه به تسهیلات در نظر گرفته شده با پرداخت 14 درصد سود تسهیلات از سوی شهرداری که در کشور بی نظیر است، از تاکسیرانان می خواهیم تا از این فرصت برای نوسازی تاکسی های فرسوده خود استفاده کنند.
   افتتاح مجموعه ورزشی شهدای تاکسیرانی
   مدیرعامل سازمان مدیرت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد در ادامه به افتتاح مجموعه ورزشی شهدای تاکسیرانی اشاره و اظهارکرد: این مجموعه مجهز دارای سالن ورزش های توپی، سالن ورزش های تشکی از جمله کشتی، سالن بدنسازی و تی آر ایکس است.
   محبی بیان کرد: این مجموعه ورزشی در چهار هزار و 300 متر مربع زمین و دو هزار و 350 متر مربع زیربنا، با هزینه ای بالغ بر 15 میلیارد تومان احداث شده است.
   وی افزود: همراه با تاکسیرانان، شهروندان نیز می توانند از امکانات این مجموعه ورزشی مجهز که در توس 39 واقع شده است، استفاده کنند.
   مجید خبیری
    

   تعداد بازدید: 271
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .