•  
   منبع خبر : ۱۰۱۲
   تعداد بازدید: 300
   کد: 204659
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱
   مدیرکل امور شهرسازی شهرداری مشهد اعلام کرد؛

   بارگذاری آئین نامه های اجرایی مرتبط با بسته های تشویقی تا پایان شهریور در سیستم شهرسازی

   مدیرکل امور شهرسازی شهرداری مشهد، با اشاره به اینکه اجرایی شدن بسته های تشویقی می تواند تاثیر بسیار خوبی در نوسازی و بازسای بافت های فرسوده و ناکارآمد شهری داشته باشد، گفت: قول داده ایم تا پایان شهریور امسال آئین نامه های اجرایی مرتبط با بسته های تشویقی برای بهره گرفتن شهروندان از این مشوق ها جهت نوسازی و بازسازی بافت های فرسوده را در سیستم ها پیاده سازی کنیم.
   بارگذاری آئین نامه های اجرایی مرتبط با بسته های تشویقی تا پایان شهریور در سیستم شهرسازی

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، قربانعلی شیرازی با بیان این خبر اظهار کرد: مسئولیت اصلی اجرایی کردن بسته مشوق های بازآفرینی، نوسازی و بازسازی بافت های فرسوده بر عهده حوزه شهرسازی است.
   وی افزود: برای اجرایی شدن این بسته مشوق ها در حال آماده کردن آئین نامه اجرایی هستیم تا آن را در سیستم های یکپارچه شهرسازی بارگذاری کنیم.
   مدیرکل امور شهرسازی شهرداری مشهد بیان کرد: با سیستمی شدن آئین نامه های اجرایی برخی از ابهاماتی که برای کارشناسان وجود دارد به صورت خودکار برطرف و کار با شفافیت و سرعت بیشتری انجام خواهد شد و مردم دسترسی راحت تری به خدمات و مشوق های ارائه شده خواهند داشت.
   شیرازی خاطرنشان کرد: یکی از برنامه هایی که برای استفاده آسان مردم از مشوق ها جهت باز آفرینی بافت های فرسوده در دستور کار قرار دارد، ایجاد دسترسی مستقیم برای مالکان جهت ثبت درخواست است که این کار ظرف سه ماه آینده انجام می شود.
   وی اضافه کرد: با این کارشهروندانی که تمایل به مراجعه به دفاتر تسهیل گری ندارند می توانند به صورت مستقیم از طریق سیستم های یکپارچه شهرسازی اقدام به ثبت درخواست جهت استفاده از مشوق های در نظر گرفته شده برای نوسازی و یا بازسازی ملک خود کنند.
   مدیرکل امور شهرسازی شهرداری مشهد با اشاره به اینکه در حوزه بازآفرینی شهری در مجموع تجربه کمی در کشور و مشهد وجود دارد، گفت: اما با این حال معتقدیم، اجرایی شدن بسته های تشویقی می تواند تاثیر بسیار خوبی در نوسازی و بازسای بافت های فرسوده و ناکارآمد شهری داشته باشد و به عنوان یک الگو در کشور مطرح شود.
   مجید خبیری 

   تعداد بازدید: 300
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .