•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 272
   کد: 204851
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴
   سرپرست معاونت اجتماعی و مشارکت‌های سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد خبر داد؛

   برگزاری ۵۵۵ مراسم مذهبی در مناطق سیزده گانه مشهد

   سرپرست معاونت اجتماعی و مشارکت‌های سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد گفت: ۵۵۵ برنامه مذهبی با مشارکت هیات های مذهبی، تشکل‌ ها و مساجد طی ایام محرم در سطح مناطق اجرا شده است.
   برگزاری ۵۵۵ مراسم مذهبی در مناطق سیزده گانه مشهد

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، رضا دانایی به مشارکت حداکثری مناطق و تشکل‌ ها در برپایی مراسم ‌های فرهنگی و مذهبی در دو دهه اول ماه محرم اشاره کرد و اظهار کرد: باتوجه به شرایط ویژه ‌ای که به دلیل شیوع ویروس کرونا در کشور حاکم شده، برنامه‌ های مذهبی ایام محرم با رعایت پروتکل‌ های بهداشتی ضمن حضور هیات های مذهبی، تشکل‌ها و انجمن‌های مردم‌ نهاد و خیرین در سطح مناطق با مشارکت و حمایت این معاونت برگزار شده است.
   وی افزود: بیش از ۵۵۵ برنامه در مناطق ۱۳گانه با رعایت نکات بهداشتی، پایش پزشکی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی برگزار شد و به ترتیب مناطق دو، هشت، 9 و یک بیشترین تعداد برنامه را در این ایام برگزار کرده اند.
   سرپرست معاونت اجتماعی و مشارکت‌ های سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد تصریح کرد: هدفمندبودن نذورات در جهت تأمین لوازم بهداشتی برای مردم کم بضاعت، ساکنان مناطق کم برخوردار و تهیه وسایل مورد نیاز کادر درمانی از جمله اقداماتی بود که در دهه ‌های اول ماه محرم به صورت خودجوش در مناطق انجام شد.
   دانایی خاطرنشان کرد: تهیه و توزیع مواد غذایی خشک، توجیه و تفهیم مسئولین و اعضای هیات امنای مساجد و حسینیه‌ ها نسبت به اجرای کامل دستورالعمل‌های مقابله با شیوع کرونا، برگزاری مراسم‌ ها در فضای باز و پویش «باهم می مانیم» از جمله رویدادهایی است که در این ایام محقق شد.
    

   تعداد بازدید: 272
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .