•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 248
   کد: 204872
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴
   با هدف ارتقا سطح توانمندی و پیاده سازی استانداردهای ایمنی محیط کار انجام شد؛

   برگزاری دوره آموزشی اطفا حریق با دستگاه CAF

   دوره آموزشی اطفا حریق با هدف ارتقا سطح آگاهی کارکنان فنی و پیمانکاران سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.
   برگزاری دوره آموزشی اطفا حریق با دستگاه CAF

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، دوره آموزشی اطفا حریق با هدف ارتقا سطح توانمندی کارکنان فنی و پیمانکاران سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد در راستای پیاده سازی استانداردهای ایمنی محیط کار به همت اداره آموزش و تحول سازمانی و با همکاری سازمان آتش نشانی در محل تعمیرگاه مرکزی سازمان برگزار شد.
   در این دوره 170 نفر از همکاران سازمان طی 6 ساعت شامل کلاس های تئوری و عملی (کارگاهی) ضمن آشنایی با پدیده آتش سوزی و رفتارهای مناسب فردی و گروهی هنگام وقوع حادثه و پس از آن، راهکارهای مقابله با حریق و اطفای آن و همچنین آشنایی با انواع خاموش کننده ها ازجمله دستگاه CAFS «دستگاه خاموش کننده ویژه جایگاه های سوختی» را نیز به صورت تئوری و عملی فرا گرفتند.
   گفتنی است دوره اطفا حریق مقدماتی ویژه کلیه همکاران سازمان (اتوبوسرانان و مینی بوسرانان بخش سازمانی و خصوصی) در سال 1397 به صورت تئوری و عملی برگزار شد که بازخوردهای آن در سطح شهر به صورت مشهود در اطفا حریق های کوچک که مرتبط با اتوبوسران نبوده به صورت یک وظیفه اجتماعی موید این موضوع که بازتاب گسترده ای داشته است.
    

   تعداد بازدید: 248
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .