•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 202
   کد: 204873
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴
   نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهد؛

   شورای پنجم، صدای سازندگی را در تمام سطح شهر طنین‌انداز کرده است

   نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهد، با اشاره به اقدامات انجام شده طی سه سال گذشته گفت: بسیار خرسندیم که شورای پنجم علیرغم گرفتاری‌ های دولت و مشکلات اقتصادی صدای سازندگی را در تمام سطح شهر طنین‌انداز کرده است.
   شورای پنجم، صدای سازندگی را در تمام سطح شهر طنین‌انداز کرده است

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، حمید رضا موحدی زاده، امروز در ابتدای یکصد وپنجمین جلسه علنی شورای شهر با اشاره به افزایش نرخ ارز و کاهش ارزش پول ملی، اظهار کرد: براساس گزارش های رئیس جمهور، درآمدهای نفتی از 120 میلیارد دلار سال 90 به کمتر از 20 میلیارد دلار رسیده است.
   وی افزود: هرچند شاید این موضوع فرصت مناسبی برای برنامه‌ریزی اقتصاد بدون نفت باشد ولی مدیریت منابع را باید مدنظر قرار دهیم و تصمیم‌های مناسبی را اتخاذ کنیم.
   نائب رئیس شورای اسلامی شهر مشهد با بیان اینکه علیرغم گرفتاری‌های اقتصادی، صدای سازندگی در تمام سطح شهر با اقدامات مدیریت شهری و حمایت های شورای پنجم طنین‌انداز شده است، بیان کرد: خوشبختانه با بهره‌گیری از کارشناسان زبده منابع درآمدی خود را مدیریت می‌کنیم.
   موحدی زاده در ادامه با اشاره به در پیش بودن 31 شهریورماه خاطرنشان کرد: شهریورماه سال 59 بود که ارتش متجاوز عراق به طمع خاک ایران حمله کرد و بخش‌هایی را هم به اشغال خود درآورد. انقلاب اسلامی در آن زمان از آمادگی نظامی کافی برخوردار نبود ولی در عین حال ارتش نقش ارزشمند و برجسته‌ای در دفاع از کشور ایفا کرد و توانستیم از خاک کشور خود دفاع کنیم. این موفقیت ثمره جانفشانی رزمندگانی بود که جوانی خود را در راه دفاع از کشور فدا کردند.
   وی در ادامه با محکوم کردن اهانت نشریه فرانسوی به ساحت پیامبر مکرم اسلام(ص) و قرآن کریم، اضافه کرد: این اقدام شنیع را در گذشته هم این نشریه انجام داده بود و با عکس‌العمل شدید مسلمانان همراه شد، محکوم می کنیم.
   مجید خبیری
    

   تعداد بازدید: 202
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .