•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 155
   کد: 204933
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵

   ارائه خدمات رایگان به شهروندان توسط پژوهشکده مشاغل شهرداری منطقه 11

   پژوهشکده مشاغل شهرداری منطقه 11، برنامه های آموزشی خود را با همکاری اداره فنی حرفه ای برگزار می کند و شهروندان و عموم علاقه مندان می توانند با مراجعه به صفحه تلگرام و اینستاگرام پژوهشکده به آدرس @mashaghelzone11 از برنامه های متنوع آموزشی به صورت رایگان بهره مند شوند.
   ارائه خدمات رایگان به شهروندان توسط پژوهشکده مشاغل شهرداری منطقه 11

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مریم عرب احمدی، با بیان اینکه یکی از رسالت های اداره فرهنگی اجتماعی منطقه، پیشگیری از آسیب های اجتماعی است، اظهار کرد: ریشه بسیاری از این آسیب ها، مشکلات اقتصادی است که می توان از طریق خوداشتغالی و کارآفرینی گامی موثر در جهت رفع این معضل برداشت و با توجه به شرایط ایجاد شده، در پی شیوع ویروس کرونا، توجه به این موضوع بیشتر از قبل احساس می شود.
   وی با اشاره به اینکه راه اندازی پژوهشکده مشاغل شهرداری منطقه 11 یکی از اصلی ترین راهکارهای این مجموعه جهت کاهش آسیب های اجتماعی است، افزود: تسهیل فرآیند آشنایی شهروندان با مشاغل مختلف، ترویج روحیه کارآفرینی در جامعه، کاهش آسیب های اجتماعی، تولید مشاغل جدید و استفاده از ظرفیت های محلی از جمله اهداف اصلی تشکیل این پژوهشکده است .
   شهردار منطقه 11 بیان کرد: این پژوهشکده به همت اداره فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه از اردیبهشت ماه سال 97 برای اولین بار در مشهد، فعالیت خود را آغاز کرد.
   عرب احمدی خاطرنشان کرد: از ابتدای تشکیل این پژوهشکده تا بهمن ماه سال 98، بیش از 120 کارگاه و سمینار به همت این پژوهشکده در محلات مختلف سطح منطقه اجرا شده است و از اسفند ماه سال گذشته به علت شیوع ویروس کرونا، فعالیت های این پژوهشکده به صورت مجازی پیگیری می شود.
   وی اضافه کرد: پژوهشکده مشاغل شهرداری منطقه 11، برنامه های آموزشی خود را با همکاری اداره فنی حرفه ای برگزار می کند و شهروندان و می توانند با مراجعه به صفحه تلگرام و اینستاگرام پژوهشکده به آدرس @mashaghelzone از برنامه های متنوع آموزشی به صورت رایگان استفاده کنند.
   گفتنی است دوره های آموزشی رایگان، جلسات هم آموزی، معرفی مشاغل زود بازده و درآمدزا، جلسات همخوان و تور مشاغل مجازی، از جمله خدماتی است که توسط این پژوهشکده در فضای مجازی ارائه می شود.
    

   تعداد بازدید: 155
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .