•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 143
   کد: 204948
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶

   شست و شوی بیش از 12 هزار متر از جداول و کانال ‌ها به صورت مکانیزه و دستی

   سرپرست شهرداری منطقه دو مشهد از شست و شوی فنس‌ های خط ویژه اتوبوسرانی، هندریل های معابر و زیرگذر میدان شهدا طی هفته گذشته با هدف کاهش آلودگی ‌های محیطی معابر خبرداد.
   شست و شوی بیش از 12 هزار متر از جداول و کانال ‌ها به صورت مکانیزه و دستی

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سید هادی آزاد اظهار کرد: طی هفته گذشته 112 هزار مترمربع از معابر و خیابان ‌‌های منطقه شست و شو شد.
   وی افزود: طی هفته گذشته 550 متر از فنس‌ های خط ویژه اتوبوس، 6 هزار و 200 متر هندریل، چهار هزار و 200 متر هندریل زیرگذر میدان شهدا توسط دستگاه واترجت شست و شو شدند همچنین جداول و کانال‌ های منطقه نیز به صورت دستی و مکانیزه مورد پاکسازی قرار گرفتند.
   سرپرست شهرداری منطقه دو بیان کرد: همچنین در همین مدت لایروبی مکانیزه کانال های سرپوشیده منطقه به طول 680 متر و شست و شوی کانال های روباز به طول 460 متر طول با هدف پیشگیری از آبگرفتگی معابر و رفع بوی نامطبوع، پاکسازی 12هزار و 500 متر از جداول منطقه به صورت دستی و 805 هزار متر از جداول به صورت مکانیزه، شست و شوی 520 مخزن هزار و 100 لیتری به صورت مکانیزه و شست و شوی 845 سرتابلو راهنمای معابر و راهنمای مسیر انجام شده است.
   آزاد خاطرنشان کرد: یکی از دیگر از اقداماتی که توسط کارگران خدمات شهری منطقه انجام می‌شود، جمع آوری بنر ها و تراکت ‌ها از دیوارهای سطح منطقه است که طی هفته گذشته 65 مورد بنر تاریخ گذشته و 70 متر دیوارنویسی پاکسازی شده است.
    

   تعداد بازدید: 143
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .