•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 164
   کد: 204954
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
   معاون سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد مطرح کرد؛

   کاهش آسیب‌ های اجتماعی با زبان هنر

   معاون سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری از اجرای پرفورمنس در سه نقطه شهر با هدف کاهش آسیب‌های اجتماعی در جامعه خبرداد.
   کاهش آسیب‌ های اجتماعی با زبان هنر

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، رضا دانایی با اشاره اجرای تئاتر پرفورمنس با عنوان «بازتاب» در سه نقطه شهر اظهار کرد: این برنامه به مدت سه روز در سه نقطه شهری ذیل طرح «سایبان امید» با هدف پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی اجرا می شود.
   وی افزود: طرح «سایبان امید» در قالب برنامه ‌های متعدد که اجرای پرفورمنس یکی از بخش‌های آن است، با ارائه آموزش‌های لازم به کودکان، نوجوانان و والدین آن ها سعی در توانمندسازی اجتماعی شهروندان و توجه به اقشار آسیب‌پذیر دارد.
   معاون سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری با اشاره به تاثیرات زبان هنر در کاهش آسیب‌های اجتماعی بیان کرد: ارتباط موثر بین اعضای خانواده از جمله اهدافی است که در این رویداد فرهنگی و اجتماعی دنبال می‌شود. ظرفیت هنر برای کاهش آسیب‌های اجتماعی و تلنگر به شهروندان در این حوزه انکار نشدنی است.
   دانایی گفت: هنرمندان پرفورمنس در سه معبر پرتردد میدان‌های شریعتی، بسیج و امام خمینی(ره) واقع در منطقه هشت شهرداری مشهد با شعارهای «درک متقابل، مساوی با تداوم زندگی» و «فرزندان نیازمند محبت هستند» می‌پردازند.
   مجید خبیری
    

   تعداد بازدید: 164
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .