•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 192
   کد: 204959
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
   سرپرست شهرداری منطقه پنج خبرداد؛

   نخستین فراخوان ایده پردازی با محوریت میل کوره های آجرپزی جهت ساخت ماکت بنا های تاریخی در منطقه 5

   سرپرست شهرداری منطقه ۵ مشهد از برگزاری نخستین فراخوان ایده پردازی جهت طراحی ساخت ماکت بنا های تاریخی با محوریت میل کوره های آجر پزی واقع در محدوده این منطقه خبر داد.
   نخستین فراخوان ایده پردازی با محوریت میل کوره های آجرپزی جهت ساخت ماکت بنا های تاریخی در منطقه 5

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، میلاد مرادنیا با بیان اینکه نمادها و نشانه ها به عنوان یک عنصر قوی در بافت های شهری به هویت بخشی و تعلق خاطر شهروندان کمک می کنند، اظهار کرد: منطقه پنج به عنوان یک منطقه در حال توسعه، دارای ظرفیت های بالقوه ای در این زمینه است.
   وی افزود: این منطقه دارای دو میل کوره آجرپزی با قدمت میانگین ۹۰ سال است که در سال ۱۳۰۰ ‌با گسترش سیستم شهرسازی جدید ایجاد و رونق یافته است.
   سرپرست شهرداری منطقه پنج بیان کرد: این فراخوان با تاکید برنمادها، نشانه ها، هویت بخشی و ماندگاری در اذهان عمومی طراحی شده و در راستای معرفی ظرفیت های تاریخی، فرهنگی، گردشگری و هویتی بومی این منطقه ایجاد شده است.
   مرادنیا خاطرنشان کرد: ازنخبگان اساتید، دانشجویان، هنرمندان، طراحان و علاقه مندان دعوت دعوت می شود در این فراخوان شرکت کرده و آثار خود را تا پایان مهرماه به آدرس neshanmilkoore@gmail.com ارسال کنند.
    

   تعداد بازدید: 192
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .