•  
   منبع خبر : ١٠٠٤
   تعداد بازدید: 308
   کد: 206902
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵
   سرپرست شهرداری منطقه پنج مشهد خبرداد؛

   آسفالت همه معابر خاکی مصوب منطقه پنج تا پایان سال جاری/ انجام 89 درصد درخواست های مردمی 137 در این منطقه

   سرپرست شهرداری منطقه پنج مشهد گفت: این منطقه دارای 30 هزار متر مربع معابر خاکی مصوب است که مقرر شده همه این معابر تا پایان سال جاری، آسفالت شود.
   آسفالت همه معابر خاکی مصوب منطقه پنج تا پایان سال جاری/ انجام 89 درصد درخواست های مردمی 137 در این منطقه

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، میلاد مرادنیا با حضور در مرکز ارتباطات مردمی 137، در خصوص اولویت های پیش روی این منطقه اظهار کرد: حذف معابر خاکی اولین اولویت منطقه پنج در مدت باقیمانده از سال جاری است، در همین راستا از ابتدای سال جاری تا کنون، 140 هزار متر مربع از معابر این منطقه روکش اسفالت شده که 10 هزار متر مربع از آن معابر خاکی بوده است.
   وی افزود: همچنین منطقه پنج مشهد دارای 30 هزار متر مربع معابر خاکی مصوب است که بر اساس برنامه ریزی انجام شده در نظر داریم تا پایان سال جاری، تمام معابر خاکی مصوب این منطقه آسفالت شود.
   تشکیل کمیته ساماندهی معتادان متجاهر در منطقه پنج
   شهردار منطقه پنج مشهد بیان کرد: رسیدگی به وضعیت معتادین متجاهر و بهبود سیما و منظر منطقه پنج به لحاظ وجود کلونی های معتادین متجاهر مانند آیلند میانی بزرگراه شهید بابانظر در دستور کار قرار گرفته است که در همین راستا کمیته ساماندهی معتادان متجاهر با همکاری قوه قضائیه، نیروی انتظامی، پلیس راهور، بهزیستی، خانه سبز و شهرداری منطقه 5 تشکیل شده است.
   مرادنیا در خصوص اقدامات انجام شده در این راستا نیز، گفت: تاکنون طی دو مرتبه جمع آوری، 65 معتاد متجاهر جمع آوری شده و مقرر شده است این اقدام هر 20 روز یک بار تکرار شود البته با توجه به شیوع ویروس کرونا و ایجاد اشکال در نگهداری این افراد، نمی توان جمع آوری را تسریع کرد.
   احداث پایگاه بحران و مجموعه فرهنگی ورزشی عباس آباد با اعتبار 10 میلیارد تومانی
   وی ادامه داد: مجموعه فرهنگی ورزشی و پایگاه بحران عباس آباد نیز با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد تومان، تا دو ماه دیگر کلنگ زنی شده و در اوایل سال آینده، بخش ورزشی آن به بهره برداری خواهد رسید.
   مشارکت 9 درصد ساکنان منطقه 5 در تماس با 137
   در ادامه نیز احمد رمضانی فرخد، سرپرست اداره ارتباطات مردمی شهرداری مشهد، عنوان کرد: در نیمه نخست سال جاری، سه هزار و 516 درخواست مردمی در منطقه پنج به ثبت رسیده است که از حیث تعداد درخواست ها، این منطقه رتبه دوازدهم در میان مناطق سیزده گانه را داراست.
   وی افزود: 9 درصد از ساکنان منطقه پنج مشهد طی نیمه نخست سال جاری، در تماس با 137، به بیان درخواست ها و مسائل خود پرداخته اند که نظارت بر ساخت و سازها، رفت و روب و نظافت، توسعه و نگهداری فضای سبز و لکه گیری و روکش آسفالت، پرتکرارترین درخواست های آنان بوده است.
   سرپرست اداره ارتباطات مردمی شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: همچنین 95 درصد درخواست های ساکنان منطقه پنج در 72 ساعت پاسخگویی شده و 89 درصد این درخواست ها نیز تا کنون انجام شده است. 

   تعداد بازدید: 308
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .