•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 195
   کد: 207014
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸
   در آیین افتتاحیه بوستان های محوری شهرداری منطقه 2 تاکید شد؛

   محرومیت زدایی هدف شورای پنجم و مدیریت شهری

   آیین افتتاحیه بوستان های محوری شهرداری منطقه دو مشهد با حضور شهناز رمارم عضو هیات رییسه شورای شهر، رمضانعلی فیضی رییس کمیسیون ویژه مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورا، علیرضا شهریاری نایب رییس کمیسیون خدمات شهری، حجت فرقانی شهردار منطقه، معاونان و مدیران منطقه دو، خانواده معزز شهدا و اعضای شورای اجتماعی محلات و... برگزار شد.
   محرومیت زدایی هدف شورای پنجم و مدیریت شهری

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، حجت فرقانی، شهردار منطقه دو در این مراسم بر اهمیت رسیدگی به محلات کم برخوردار تاکید کرد و گفت: امروز دو بوستان محلی و یک خط انتقال آب شرب از خام در راستای افزایش سرانه فضای سبز و خدمات گسترده شهری افتتاح می‌شود که امید است مورد توجه شهروندان ساکن در این محلات قرار گیرد.
   در ادامه این مراسم شهناز رمارم عضو هیات رییسه شورای شهر، عنوان کرد: شورای پنجم می‌کوشد در توزیع امکانات بین محلات عادلانه رفتار کند تا شهر به دو بخش بالای شهر و پایین شهر تقسیم نشود چرا که شایسته نیست در شهر امام رئوف مناطق کم برخورداری وجود باشد که حتی ظاهر این محلات حکایت از نبود امکانات داشته باشد.
   رمضانعلی فیضی رییس کمیسیون ویژه مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورا نیز در این آیین اظهار داشت: اکنون 3 سال و دوماه از فعالیت شورای پنجم می‌گذرد و طی این مدت بدون هرگونه شعارزدگی 73 پارک محلی در پنج هزار هکتار در مناطق کم برخوردار افتتاح شده است. افتتاح این پروژه ها حکایت از توجه به عدالت محوری دارد.
   در ادامه، از دو خانواده شهید منطقه تقدیر شد و با حضور این دوخانواده، دو بوستان محلی افتتاح شد.

    

   تعداد بازدید: 195
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .