•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 143
   کد: 207033
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸

   اجرای 29 پروژه فضای سبز در منطقه 10/ لزوم ارائه راهکار به منظور جلوگیری از هدررفت آب

   سید علی اکبر انتظام مدیر کل اداره بهبود محیط زیست شهری شهرداری مشهد و مدیران این حوزه به همراه جناب آقای حافظ شهردار و مدیران منطقه 10 از پروژه های فضای سبز این منطقه بازدید و در جریان روند اجرای این پروژه ها قرار گرفتتند.
   اجرای 29 پروژه فضای سبز در منطقه 10/ لزوم ارائه راهکار به منظور جلوگیری از هدررفت آب

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، احمد حافظ در این نشست با اشاره به اجرای 29 پروژه فضای سبز با اعتباری 60 میلیارد ریالی در سال جاری در این منطقه، اظهارکرد: ازاین تعداد 20 پروژه جدید و 9 پروژه از سال گذشته ادامه دار هستند.
   وی ادامه داد: از این تعداد 8 پروژه به صورت کامل به بهره برداری رسیده و 14 پروژه در حال انجام می باشد.
   شهردار منطقه 10 با تاکید بر اینکه از سال گذشته به منظور رفاه حال شهروندان و افزایش رضایتمندی آنان توجه ویژه ای به پروژه های فضای سبز داشته ایم، گفت: نوروز امسال برای اولین بار در چندسال گذشته جشنواره گل و نصب المان های تلفیقی خاص در داخل منطقه انجام شد.
   حافظ افزود: با توجه به فضاهای موجود ظرفیت بسیار خوبی برای ایجاد فضای سبز و بازپیرایی آن در منطقه داریم که اقداماتی را در این راستا اجرایی کرده ایم اما متاسفانه این منطقه در زمینه فضای سبز مظلوم واقع شده است.
   وی تصریح کرد: با توجه به ظرفیت های این منطقه آمادگی داریم تا بسیاری از طرح ها و برنامه ها به صورت پایلوت در منطقه 10 اجرا شود.
   جناب آقای انتظام مدیر کل بهبود محیط زیست شهری شهرداری مشهد نیز در این نشست، با بیان اینکه در حال حاضر فضای سبز مشهد یک برند کشوری شده است، اظهار کرد: اصلی ترین اقدامات در مناطق صورت گرفته و نمود فعالیت های فضای سبز نیز در مناطق مشخص می شود.
   وی ضمن تقدیر از اقدامات و فعالیت های اداره فضای سبز منطقه 10 و همراهی شهردار منطقه در این راستا، تصریح کرد: خوشبختانه این منطقه همیشه جزو مناطق برتر در ارزیابی ها و انجام اقدامات و فعالیت های مختلف می باشد.
   مدیر کل بهبود محیط زیست شهری شهرداری مشهد تصریح کرد: درحال حاضر موضوع هدررفت آب یکی از معضلات اصلی فضای سبز می باشد که این موضوع به دلیل عدم بهسازی جداول اتفاق افتاده ودر برخی مواقع موجب تصادفات می شود، به همین دلیل باید با همکاری ادارات فنی عمران راهکاری در این خصوص ارائه شود.

    

    

   تعداد بازدید: 143
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .