•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 403
   کد: 65875
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۴/۰۱/۱۹
   شهردار منطقه یک مشهد خبر داد:

   برگزاری 50 تور گردشگری نوروزی در منطقه یک مشهد

   تورهای گردشگری که با هدف آشنایی بیشتر شهروندان و زائران شهر بهشت با پتانسیل‌های فرهنگی، گردشگری شهر مشهد برنامه‌ریزی شده بود از دوم تا دوازدهم فروردین ماه در سطح منطقه انجام شد.

   شهردار منطقه یک مشهد از برگزاری 50 تور گردشگری در ایام تعطیلات نوروز خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‎رسانی شهرداری مشهد، ساسان نورین مقدم با اعلام این خبر اظهار کرد: معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه در طول تعطیلات نوروز، 50 تور گردشگری برگزار نمود که مورد استقبال شهروندان قرار گرفت.
   وی افزود: تورهای گردشگری که با هدف آشنایی بیشتر شهروندان و زائران شهر بهشت با پتانسیل‌های فرهنگی، گردشگری شهر مشهد برنامه‌ریزی شده بود از دوم تا دوازدهم فروردین ماه در سطح منطقه انجام شد.
   نورین‌مقدم عنوان کرد: این تورها مورد استقبال بیش از دو هزار نفر قرار گرفت.
   وی تصریح کرد: در این تورها که در سه محور طبیعی، فرهنگی، مذهبی و تاریخی انجام شد که بازدید از مکان‌هایی چون پارک گیاه‌شناسی با گونه‌های متنوع گیاهی، آرامگاه فردوسی و شاهنامه خوانی و یادآوری تاریخ کهن ملی، فرهنگسرای بهشت و آشنایی با تاریخچه شهر مشهد صورت پذیرفت.
   شایان ذکر است در طول مسیر و همچنین در مقصد راهنمای تور با ذکر توضیحات، افراد را با جنبه‌های مختلف تاریخی، فرهنگی، مذهبی شهر بهشت آشنا می‌کرد و ضمن توزیع محصولات فرهنگی، اهمیت شناخت و توجه به این آثار گران‌بها را به آنان یادآور می‌شد.
    

   تعداد بازدید: 403
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .