•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 963
   کد: 72930
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۴/۰۴/۰۷
   استاندار خراسان رضوی عنوان کرد:

   موفقیت در اجرای پروژه‌های مشهد 2017 در گرو پشتیبانی‌های مالی

   در حال حاضر در حوزه‌های متخلف عمرانی و شهری برای معرفی مشهد به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام در سال 2017 اقدامات مختلفی انجام شده است.
   موفقیت در اجرای پروژه‌های مشهد 2017 در گرو پشتیبانی‌های مالی

   استاندار خراسان رضوی گفت: برای موفقیت در اجرای پروژه‌های مشهد 2017 به پشتیبانی مالی نیازمندیم.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، علیرضا رشیدیان در دویمن جلسه شورای عالی سیاست‌گذاری مشهد پایتخت فرهنگی جهان اسلام در سال 2017 که با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد، بیان کرد: زمانی که قانون بودج ابلاغ می‌شود برای بخش زیادی از آن ردیف مشخص تعیین شده است بنابراین برای مابقی بودجه که ردیفی برای آن مشص نشده در استان‌ها محدودیت وجود دارد.
   وی افزود: در حال حاضر در حوزه‌های متخلف عمرانی و شهری برای معرفی مشهد به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام در سال 2017 اقدامات مختلفی انجام شده است.
   استاندار خراسان رضوی تصریح کرد: در صورتی که پشتیبانی مالی در ردیف‌های ملی برای اجرای پروژه‌های مشهد 2017 وجود داشته باشد قطعا در رسیدن به این مهم موفق خواهیم بود.
   وی ادامه داد: هم‌اکنون مسائلی چون بهسازی و نوسازی جز اهداف اصلی پروژه مشهد 2017 است زیرا برای مثال وجود حاشیه‌نشینی و بافت‌های فرسوده اطراف حرم صحنه خوبی برای شهر نخواهد بود.
   فرزانه نثاری
    

   تعداد بازدید: 963
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .