•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 753
   کد: 72933
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۴/۰۴/۰۷
   وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کرد؛

   لزوم تعیین ردیف اعتباری ویژه مشهد 2017 در بودجه دو سال آینده کشور

   باید محور اجرای پروژه‌های مشهد 2017 استانداری خراسان رضوی و شهرداری مشهد باشد.
   لزوم تعیین ردیف اعتباری ویژه مشهد 2017 در بودجه دو سال آینده کشور

   وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بر تعیین ردیف اعتباری ویژه مشهد 2017 در بودجه دو سال آینده کشور تاکید کرد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، علی جنتی در دومین جلسه شورای عالی سیاستگذاری معرفی مشهد به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام در سال 2017 که در استانداری خراسان رضوی برگزار شد، بیان کرد: معرفی شهر مشهد به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام در سال 2017 فرصت طلایی برای معرفی این شهر به جهان اسلام و خارج از آن است؛ همچنین این اتفاق سبب می‌شود فرصتی برای تبادل آرا و تجربیات و طرح مسایل چند جانبه برای آشنایی ایران با دنیای بیرون از جهان اسلام فراهم شود.
   وی ادامه داد: معرفی مشهد به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام همچنین فرصتی برای نوسازی و بازسازی این شهر است.
   وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه اقدامات استانداری خراسان رضوی و شهرداری مشهد برای مشهد 2017 قابل تقدیر است، گفت: باید محور اجرای پروژه‌های مشهد 2017 استانداری خراسان رضوی و شهرداری مشهد باشد.
   جنتی گفت: مشهد خواستگاه گنجینه‌های فرهنگی از جمله آرامگاه شاعر بزرگ ایران، فردوسی و کتابخانه عظیم آستان قدس رضوی است که می‌توان از این ظرفیت برای معرفی شایستگی‌های مشهد به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام بهره برد.
   وی در ادامه به طراحی سایت ویژه پایتخت فرهنگی جهان اسلام اشاره کرد و گفت: این سایت باید هر چه سریع‌تر طراحی شود چرا که ابزاری برای برقراری ارتباطات دو سویه بین عوامل دست اندرکار و مخاطبان در جهان اسلام و خارج از آن است تا بستر بهره‌گیری از نظرات مختلف فراهم شود.
   وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به تامین بودجه پروژه مشهد 2017 خاطرنشان کرد: پس از اینکه دورنمای کار و پروژه‌های مختلف در حوزه‌های فرهنگی، عمرانی و امثال آن و میزان هزینه‌کرد دستگاه‌های اجرایی و دولت مشخص شد، جلسه‌ای با حضور رییس جمهوری برگزار تا ردیف مشخصی در بودجه دو سال آینده برای این امر مشخص شود.
   فرزانه نثاری

    

   کلید واژه ها: مشهد 2017 - شهرداری مشهد - دولت -
   تعداد بازدید: 753
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .