•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 303
   کد: 77099
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۴/۰۵/۳۱

   مشهد، میزبان مجاوران جهانی همزمان با دهه کرامت

   در روزهای جمعه و دوشنبه هفته آینده نیز نخبگان مجاور بین‌المللی حضرت رضا(ع) از کشورهای عراق و افغانستان در برنامه «شهر امت» شرکت خواهند کرد.

   شب گذشته فرهنگسرای زیارت میزبان بیش از 500 نفر از مجاوران بین المللی پاکستانی و هندوستانی حضرت رضا(ع) در سلسله برنامه های «شهر امت» ویژه دهه کرامت بود.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حسین کمیلی در خصوص این برنامه گفت: سلسله برنامه‌های « شهرامت» با هدف ورود همه مسلمانان و شیعیان های جهان اسلام به برنامه‌های فرهنگی، دینی و تبلیغی برای مجاوران بین‌المللی در مشهد برگزار می‌شود.
   مدیر فرهنگسرای زیارت تصریح کرد: تشکل‌های مجاورین بین‌المللی در مشهد در حال فعالیت هستند که ارتباط‌گیری با آنها می‌تواند تاثیر بسزایی در وحدت جهان اسلام و ارتقای جایگاه جهانی شهر مشهد بعنوان پایتخت معنوی جهان اسلام داشته باشد.
   شایان ذکر است؛ در روزهای جمعه و دوشنبه هفته آینده نیز نخبگان مجاور بین‌المللی حضرت رضا(ع) از کشورهای عراق و افغانستان در برنامه «شهر امت» شرکت خواهند کرد.

    

    

   تعداد بازدید: 303
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .