•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 542
   کد: 77248
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۴/۰۶/۰۱
   به همت فرهنگسرای فناوری و رسانه همزمان با دهه کرامت؛

   جشنواره عکس و فیلم کوتاه رضوی در مشهد برگزار می‌شود

   متقاضیان باید آثار خود را روی سی دی به شکل حضوری و یا از طریق پست به آدرس بولوار هفت تیر، میدان هشتم شهریور، داخل بوستان لاله فرهنگسرای فناوری و رسانه تحویل دهند.
   جشنواره عکس و فیلم کوتاه رضوی در مشهد برگزار می‌شود

   مدیر فرهنگسرای فناوری و رسانه از برگزاری جشنواره عکس و فیلم کوتاه رضوی در دهه کرامت خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، مجید عسکری با بیان این مطلب افزود: این جشنواره با سه موضوع آزاد در دهه کرامت، خدمت به زائران حضرت رضا(ع) و یک قاب یک سلام برگزار می‌شود.
   وی با بیان اینکه فراخوان این جشنواره از ابتدای دهه کرامت آغاز شده است، عنوان کرد: متقاضیان شرکت در بخش عکس این جشنواره می‌توانند حداکثر پنج اثر در هر یک از سه موضوع عنوان شده نیز ارسال کنند.
   مدیر فرهنگسرای فناوری و رسانه 12 شهریورماه را آخرین مهلت ارسال آثار گفت: فیلم ارسالی در بخش فیلم کوتاه حداکثر باید 100 ثانیه یا به پایین باشد و بیشتر از آن جزو داوری‌ها محسوب نمی‌شود.
   عسگری ابراز کرد: متقاضیان باید آثار خود را روی سی دی به شکل حضوری و یا از طریق پست به آدرس بولوار هفت تیر، میدان هشتم شهریور، داخل بوستان لاله فرهنگسرای فناوری و رسانه تحویل دهند.
   وی با بیان اینکه در هر بخش عکس و فیلم کوتاه رضوی سه نفر به عنوان نفرات برتر معرفی و به آنها جوایزی اهدا می‌شود، افزود: این جشنواره با مشارکت معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه 9 و ثامن همچنین سازمان بسیج هنرمندان استان برگزار می‌شود.
    

   تعداد بازدید: 542
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .