•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 318
   کد: 88904
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۴/۱۱/۰۳
   مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد خبر داد:

   بهره‌برداری از 16 پروژه در حوزه پسماند و بازیافت طی دو سال گذشته

   یکی از این پروژه‌ها توسعه خط پردازش کارخانه کمپوست است که فروردین ماه سال جاری در مساحت 1000 مترمربع و با اعتبار یک میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.
   بهره‌برداری از 16 پروژه در حوزه پسماند و بازیافت طی دو سال گذشته

   مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد از بهره‌برداری از 16پروژه در حوزه پسماند و بازیافت طی دو سال گذشته خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، علی نجفی بیان کرد: سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد با هدف حفظ بهداشت محیط زیست شهری با برنامه‌ریزی منظم و هدایت شده و استفاده صحیح و اصولی از مواد قابل بازیافت موجود در زباله‌ها و همچنین ارتقای سطح خدمت‌رسانی به شهروندان فعالیت می‌کند.
   وی افزود: این سازمان با هدف حفظ بهداشت محیط زیست شهری با برنامه‌ریزی منظم و هدایت شده و استفاده صحیح و اصولی از مواد قابل بازیافت موجود در زباله‌ها و همچنین ارتقای سطح خدمت‌رسانی به شهروندان فعالیت می‌کند.
   مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد همچنین گفت: تفکیک پسماندهای خشک از مبداء، ساماندهی و اجرای طرح مکانیزاسیون جمع‌آوری ضایعات ساختمانی، احداث مجتمع صنعتی بازیافت، آماده‌سازی اصولی و علمی محل دفن جدیدی زباله‌ها، تأمین ماشین‌آلات بخش‌های تنظیف شهری، جمع‌آوری و حمل پسماند و... از جمله فعالیت‌های این سازمان است.
   نجفی همچنین با اشاره به پروژه‌های بهره‌برداری شده طی دو سال گذشته بیان کرد: از مهر سال 92 تا مهر سال جاری بیش از 16 پروژه در حوزه سازمان مدیریت پسماند در شهر مشهد به بهره‌برداری رسیده است.
   وی گفت: یکی از این پروژه‌ها توسعه خط پردازش کارخانه کمپوست است که فروردین ماه سال جاری در مساحت 1000 مترمربع و با اعتبار یک میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.
   مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد تصریح کرد: از دیگر پروژه‌ها می‌توان به اصلاح و توسعه خط تولید کارخانه بازیافت کاغذ اشاره کرد که با اعتبار 8 میلیارد ریال در مرداد ماه سال جاری اجرایی شد.
   نجفی ادامه داد: نصب و راه‌اندازی واحد سوم نیروگاه بیوگازسوز، تهیه و نصب 1557 عدد ظرف و مخزن ثابت و متحرک زباله، احداث مخزن 1000 مترمکعبی آب، توسعه و تجهیز 37 هزارمترمربع محل‌های دفن زباله، توسعه استحصال گاز و نیروگاه بیوگازسوز، بهسازی محیط و اصلاح ابنیه مجتمع صنعتی شماره یک، توسعه و تجهیز صنایع بازیافت و... از دیگر پروژه‌ها است.
   وی تصریح کرد: آماده‌سازی مجتمع صنعتی بازیافت شماره 2 و سالن‌های پذیرش و پردازش هزار تنی، احداث و تکمیل ایستگاه شماره 3 خدمات شهری و ... پروژه‌های دیگری است که طی دو سال گذشته به بهره‌برداری رسیده است.
   فرزانه نثاری
    

   تعداد بازدید: 318
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .