•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 677
   کد: 116455
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۵/۱۰/۱۵
   رییس نمایندگی وزارت امور خارجه در شمال و شرق کشور عنوان کرد:

   دیپلماسی عمومی بستر مناسب برای گسترش مناسبات کشورها/ بازدید از طرح‌های شهری گامی ارزشمند در جهت توسعه تعاملات شهرداری و کلانشهرهای منطقه

   مشهد پایتخت معنوی ایران اسلامی است و دارای ظرفیت‌های متعدد است که ضرورت دارد از طریق کنسول‌های نمایندگی به شهرها و کشورها معرفی شود.
   دیپلماسی عمومی بستر مناسب برای گسترش مناسبات کشورها/ بازدید از طرح‌های شهری گامی ارزشمند در جهت توسعه تعاملات شهرداری و کلانشهرهای منطقه

   رییس نمایندگی امورخارجه در شمال و شرق کشور بر ظرفیت دیپلماسی عمومی در سیاست خارجی کشورها در جهت گسترش مناسبات و روابط عمومی تاکید کرد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، غلام عباس ارباب خالص با بیان این مطلب در نشست مشترک روسای نمایندگی‌های کنسولی و بین‌المللی حوزه شمال و شرق کشور با مدیران شهری اظهار کرد: بازدید تخصصی از طرح‌های مختلف شهری مانند کلاس درسی بود که اطلاعات مرتبط با مشهد در آن ارائه شد و نقطه شروع همکاری بین شهرداری مشهد و سایر کلانشهرها در سطح منطقه و جهان اسلام است.
   وی با اشاره به اینکه ظرفیت‌های متقابل را می‌توان مورد بررسی قرار داد، عنوان کرد: ظرفیت دیپلماسی عمومی در سیاست خارجی کشورها زمینه برای گسترش مناسبات و روابط عمومی را فراهم می‌آورد.
   رییس نمایندگی امور خارجه در شمال و شرق کشور ادامه داد: چند سالی است در حوزه روابط بین‌الملل شهرداری مشهد همکاری‌های دوجانبه و چندجانبه‌ای داریم و امید است این تعاملات گسترش یابد.
   ارباب خالص با اعلام آمادگی برای جذب ظرفیت‌ها، خاطرنشان کرد: مشهد پایتخت معنوی ایران اسلامی است و دارای ظرفیت‌های متعدد است که ضرورت دارد از طریق کنسول‌های نمایندگی به شهرها و کشورها معرفی شود.
   نجمه کیشی

    

   تعداد بازدید: 677
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .