•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 995
   کد: 116511
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۵/۱۰/۱۶
   مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد خبر داد:

   بهره‌برداری از پارکینگ عمومی بیمارستان امام رضا(ع) تا پایان ماه جاری

   این پارکینگ که در ضلع خیابان ابن سینای بیمارستان امام رضا(ع) احداث شده ظرفیت پارک 1200 خودرو را دارد که پارکینگی عمومی است.
   بهره‌برداری از پارکینگ عمومی بیمارستان امام رضا(ع) تا پایان ماه جاری

   مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: پارکینگ عمومی بیمارستان امام رضا(ع) تا پایان ماه جاری به بهره‌برداری می‌رسد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، سید مهدی امامی میبدی در حاشیه بازدید شهردار مشهد از پارکینگ بیمارستان امام رضا(ع) بیان کرد: کمبود جای پارک در معابر شهری امروز به یک معضل تبدیل شده که این ناشی از افزایش روزافزون خودروها است.
   وی افزود: توسعه معابر شهری شاید بتواند مقطعی مشکل جای پارک خودروها را حل کند اما در درازمدت این راه حل جوابگو نخواهد بود لذا باید توسعه پارکینگ‌های عمومی مدنظر قرار بگیرد.
   مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد تصریح کرد: شهر مشهد به واسطه زائرپذیر بودن و البته اینکه یکی از قطب‌های درمانی کشور و حتی خاورمیانه محسوب می‌شود شاهد حضور زائران زیادی است و از طرفی حضور این زائران باید همراه با امکانات باشد.
   امامی میبدی گفت: بیمارستان‌های امام رضا(ع) و قائم (عج) یکی از بهترین بیمارستان‌های کشور هستند از طرفی یکی از مشکلات این بیمارستان‌ها و خصوصا محدوده آن کمبود جای پارک است.
   وی اضافه کرد: هر چند که در معابر اطراف این بیمارستان‌ها طرح الیت اجرایی شده اما با این حال شهرداری مشهد برنامه‌ریزی ویژه‌ای برای احداث پارکینگ در این محدوده‌ها انجام داده است.
   مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: در حال حاضر پارکینگ عمومی بیمارستان امام رضا(ع) که با مشارکت شهرداری و بخش خصوصی ساخته شده بعد از بهره‌برداری می‌تواند جوابگوی شهروندان و مراجعه‌کنندگان باشد.
   امامی میبدی اضافه کرد: این پارکینگ که در ضلع خیابان ابن سینای بیمارستان امام رضا(ع) احداث شده ظرفیت پارک 1200 خودرو را دارد که پارکینگی عمومی است.
   وی گفت: این پارکینگ تا انتهای ماه جاری در صورت مساعد بودن هوا به منظور اجرای خط‌کشی‌ها به بهره‌برداری می‌رسد.
   مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد اضافه کرد: همچنین به منظور ارائه خدمت به همراهان بیمار که شاهد هستیم در اطراف میدان امام رضا(ع) با نصب چادر اقامت می‌کنند، در فضای پارکینگ فضای اقامتی برای این همراهان در نظر گرفته شده است.
   فرزانه نثاری
    

   تعداد بازدید: 995
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .