•  
   منبع خبر : 1006
   تعداد بازدید: 529
   کد: 116519
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۵/۱۰/۱۶
   معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری مشهد :

   عناوین مطالعاتی و بودجه سال 1396 اصلاح و تایید شد

   باید نگاه فرابخشی در کمیسیون تلفیق برنامه‌ریزی و عدم موازی کاری در تعیین عناوین مطالعات و توجه به مطالعات نیازسنجی در مطالعات پایه طرح‌ها لحاظ شود.
   عناوین مطالعاتی و بودجه سال 1396 اصلاح و تایید شد

   معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری مشهد از اصلاح و تایید عناوین مطالعاتی سال 1396 به همراه بودجه به تفکیک هر حوزه تخصصی خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، موسی شربتدار در حاشیه نهمین جلسه کمیسیون تلفیق برنامه‌ریزی و تعالی گفت: به منظور بررسی عناوین مطالعات سال 1396 جلساتی با حضور اعضای کمیسیون تلفیق برنامه‌ریزی و تعالی، مدیران و کارشناسان حوزه‌های تخصصی برگزار شد.
   وی عنوان کرد: در ابتدا پیشینه تهیه و تدوین برنامه مطالعات در سال‌های گذشته ارائه و سپس خلاصه گزارش عناوین مطالعات پیشنهادی سال 1396 به جلسه ارائه شد.
   شربتدار با بیان سیاست‌های کلی تنظیم و تدوین طرح‌های مطالعاتی سال آتی افزود: باید نگاه فرابخشی در کمیسیون تلفیق برنامه‌ریزی و عدم موازی کاری در تعیین عناوین مطالعات و توجه به مطالعات نیازسنجی در مطالعات پایه طرح‌ها لحاظ شود.
   وی در ادامه بیان کرد: همچنین اعضای جلسه در خصوص کلیات و نحوه تدوین عناوین مطالعات، نظرات و پیشنهاداتی را ارائه کردند.
   معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: لزوم تعریف همزمان سایر مطالعات پشتیبان پروژه به هنگام تعریف مطالعات جهت صرفه‌جویی در هزینه‌ها، لزوم تعریف دقیق و جامع عناوین مطالعاتی و پرهیز از کلی‌گویی، به منظور کارآمدسازی مطالعات، در نظر گرفتن نیازسنجی و امکان سنجی پیش از سایر فازهای مطالعاتی از جمله نظرات و پیشنهادات اعضای این جلسه در خصوص کلیات و نحوه تدوین عناوین مطالعات بوده است.
   شربتدار ادامه داد: نقش نظارتی طرح‌های حوزه تفویض کننده، پس از تفویض یک عنوان مطالعاتی از یک حوزه به حوزه دیگر، در زمان تحویل‌گیری و تخصیص بودجه با جنس و ماموریت معاونت با توجه به متفاوت بودن سهم فعالیت اجرایی و مطالعاتی در هر معاونت از دیگر نظرات و پیشنهادات اعضای این جلسه در خصوص کلیات و نحوه تدوین عناوین مطالعات بوده است.
   وی در پایان اظهار کرد: در پایان نهمین جلسه کمیسیون تلفیق برنامه‌ریزی و تعالی، عناوین مطالعاتی سال 1396 به همراه بودجه به تفکیک هر حوزه تخصصی پس از بررسی و اصلاح تایید شد.
   زهرا غلامی
    

   تعداد بازدید: 529
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .